Podobno The Division można uwielbiać, albo nie znosić. Zresztą sama gra nie ułatwia poradzenia sobie z naszymi uczuciami, szczególnie jeśli przypomnimy sobie jej początki

Ale teraz jest lepiej. O wiele lepiej. Olbrzymie zmiany, jakie jakiś czas temu trafiły do gry, znacznie poprawiły rozgrywkę. Dodajcie do tego ostatnie rozszerzenie – Przetrwanie, i liczba graczy ponownie poszybowała w górę. Może nie jest to taki poziom, jak po premierze, ale nie jest źle.

Wielkie zmiany w The Division

Jeśli samodzielnie chcielibyście się przekonać jak wygląda obecnie rozgrywka w Tom Clancy’s The Division, to teraz jest idealny moment.

Od dzisiaj, 15 grudnia, od godziny 19:00 czasu polskiego, aż do niedzieli 18 grudnia, do godziny 22:00, można bez przeszkód zalogować się do gry. Ubisoft otwiera serwery The Division dla wszystkich osób, które chciałyby wypróbować ten tytuł.

Do dyspozycji graczy oddane zostaną wszystkie bezpłatne aktualizacje. W tym samym czasie cena The Division na UPlay przeceniona zostanie o 50%, więc jeśli zdecydujecie się na zakup tej gry, to zachowacie postępy na Waszej postaci.

Kto z Was ma zamiar wykorzystać tę promocję?

[Oficjalna strona]