Prawie każdy gracz chce aby jego postać wyglądała stylowo i rozpoznawalnie – nie inaczej jest w H1Z1: Just Survive. I o ile od dłuższego czasu skórki w tej grze można było zdobyć otwierając skrzynki, to wygląda na to, że nadchodzą zmiany.

Nie wiem czy wiecie, ale kilka godzin temu ruszyła zimowa wyprzedaż na Steam i cena H1Z1: Just Survive została obniżona o 50%. To dobry moment aby zakupić tą grę, tym bardziej, że przyszły rok zapowiada się interesująco dla tego tytułu. A jeśli nie chcecie kupować, to możecie poczekać, bo niedługo będą rozdawać tą grę 🙂

Przedświąteczna aktualizacja

Ciekawostka jest to, że wraz z obniżką ceny, na Steam pojawiły się pakiety, czy też DLC jakie można zakupić, które zawierają w sobie skórki. Jest to coś co może zainteresować graczy, którzy nie lubią wydawać pieniędzy na skrzynki z losowymi nagrodami. Teraz można zakupić dokładnie takie skórki, jakie chce się posiadać.

Każdy z poniższych pakietów kosmetycznych zawiera w sobie sześc różnych skórek, które można użyć na postaci.

20161222-h1z1-js-steam-dlc-atlas

20161222-h1z1-js-steam-dlc-manitoba

20161222-h1z1-js-steam-dlc-whiptail

Zaraz po uruchomieniu wyprzedaży an Steam ich cena podana została na 5 EURO i przeceniona o 50%. Teraz jednak widzę, że nie ma możliwości aby zakupić te pakiety.

Nowy system budowy w H1Z1: Just Survive

No cóż, jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy na skórki, to jest także coś dla Was. Jeśli posiadacie H1Z1: Just Survive to możecie odebrać na Steam darmową skórkę na plecak Alpaca. Wystarczy wejść na stronę H1Z1: Just Survive na Steam, przewinąć w dół do dodatkowej zawartości, i kliknąć Alpaca Skin FREE lub też użyć tego linka.

20161222-h1z1-js-steam-dlc-free-alpaca-plecak

I jak Wam się podobają te pakiety? Wolicie kupować bezpośrednio skórki, które się Wam podobają, czy jednak bardziej odpowiada Wam losowość skrzynek ze skórkami?

 

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?

1 KOMENTARZ

  1. Mi tam się podoba taki pomysł i jest o wiele lepszy niż losowanie itemów ze skrzyni. BTW świetne forum ze świetnymi opisami aktualizacji. Wpadłem tu przez przypadek, ale będę zaglądał częściej ;]

Comments are closed.