Już dzisiaj, Black Desert Online uwolnią prawdziwy potencjał drzemiący w klasach Witch i Wizard i wprowadza ich bronie Awakening.

Zarówno Czarownica, jak i Czarodziej, znani są ze swoich niszczących ataków, przyzywających meteory lub też potężne śnieżyce, niestety pozostawiając ich w tym samym czasie otwartych na ewentualne kontrataki.

Nowa klasa – Dark Knight w Black Desert Online

Od dzisiaj, dzięki sile swoich nowych broni – Aad Sphera dla Czarodzieja i Godr Sphera dla Czarownicy, są oni w stanie wykorzystać moc żywiołów nie tylko jako czary ofensywne, ale także wezwać potężnych sprzymierzeńców, którzy pomogą im w walce.

Czarodziej zyskuje zdolność przywoływania Keeper Marg i Keeper Arne, żywiołaki ognia i wody, które pomogą mu w walce. Czarodziejka natomiast ma do dyspozycji pomoc Keeper Tett i Keeper Gorr, żywiołaki błyskawic i ziemi, które w połączeniu z jej nowym kamiennym zaklęciem, zapewnią ochronę podczas gdy ona będzie siała spustoszenie na polu bitwy.

Dodatkowo gracze Black Desert Online mogą od dzisiaj stworzyć młodą wersję Czarodzieja.

Ale to nie koniec, bo z okazji wprowadzenia do gry wszystkich wersji Awakening, do 18 stycznia gracze będą Event Gift Pack, w którym znaleźć będzie można różnego rodzaju przedmioty. Ponadto gracze, którzy nie logowali się do gry przez ostatnie 30 dni otrzymają po zalogowaniu się do Black Desert Online specjalny prezent, w którym znaleźć będzie można między Value Package na 7 dni.

No i jak zwykle, wszyscy gracze Black Desert Online mogą skorzystać z licznych przecen w Pearl Shop.

To co – owocnego grania na święta w Black Desert Online? 😀