Po wielu opóźnieniach – pierwotnie premiera zaplanowana została na 2015, strzelanka Star Marine w końcu  zostanie udostępniona graczom Star Citizena.

W piątkowy wieczór ekipa Cloud Games Imperium zorganizowała na Twitch.tv rocznicowy stream, który to prezentował jakich nowości mogą spodziewać się gracze wraz z aktualizacją. Niestety, sam stream był tragiczny w wykonaniu i spotkał się z olbrzymią krytyką ze strony graczy – na tyle dużą, że jego nagranie zostało usunięte z kanału YT Star Citizena, ale nadal jest dostępne na Twitch. Wszystkie filmy prezentowane w czasie tego streamu, zostały udostępnione osobno i zamieszczam je poniżej.

Z podobną krytyką spotkał się zwiastun aktualizacji 2.6 Star Citizena, któremu zarzucono, że tak naprawdę nie pokazano na nim nic nowego. Także i ten zwiastun został usunięty z oficjalnego kanału tej gry, a czy był on aż taki zły – oceńcie sami.

Aktualizacja 26 jest już dostępna dla wybranej grupy graczy na serwerze testowym i zgodnie z notkami, wprowadzi do gry kilka nowości. GrimHex Bar jest już dostępny w systemie Crusader, a dodatkowo gracze znajdą tutaj kilka misji oraz znacznie gęstsze pasy asteroidów. Do Arena Commander dodano nowy tryb – Pirate Swarm, gdzie gracze muszą walczyć z kolejnymi, coraz mocniejszymi, atakami piratów.

Strzelanka Star Marine oferować będzie na starcie dwa tryby oraz dwie mapy: Station Demien i Echo Eleven. Jeśli chodzi o tryby, to w Elimination każdy gracz walczy na swój własny rachunek, natomiast w Last Stand rywalizują ze sobą drużyny graczy Outlaw i Marine.

Oprócz tego 2.6 Star Citizena poprawi kamerę z trzeciej osoby, doda system krwawienia do gry, przez co walki staną się bardziej wymagające oraz zbalansuje statki. Pełne notki dotyczące tej aktualizacji znajdziecie tutaj.

Proceduralnie generowane planety w Star Citizen

Ale czymże byłby Star Citizen bez statków, które fani mogą zakupić jeszcze przed premierą gry? Aktualizacja 2.6 wprowadzi do gry nie tylko kilka nowych statków, ale i wariantów tych istniejących, które już teraz można zakupić:

 • Nowe
  • The Aegis Vanguard Hoplite
  • The Drake Herald
  • The Drake Caterpillar
  • The Origin 85X
 • Warianty
  • The Anvil Hornet F7C Wildfire
  • The Aegis Avenger Titan Renegade
  • The Aegis Sabre Comet
  • The Aegis Gladius Valiant

201612_star-citizen-2-6-statki

Oprócz tego fani tej gry mogą liczyć także na świąteczną wyprzedaż co niektórych modeli.

Niestety na ten moment nie podano daty, kiedy aktualizacja 2.6 będzie dostępna na serwerach Live.

No i jak Wam się podoba kolejna prezentacja Star Citizena?

 

 

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.