Rozpoczęła się III faza beta testów Revelation Online i prócz wielu nowych funkcji dodanych do gry, My.com testuje także i Cash Shop.

Jeśli chcielibyście wydać nieco pieniędzy na tą darmową grę, to oczywiście możecie zrobić to już od jakiegoś czas zakupując jeden z pakietów założyciela. Od kilku dni jednak możliwości wydawania pieniędzy w Revelation Online zostały zwiększone o nową – zakup waluty premium nazwanej Aurum. A jeśli zdecydujecie się na zakup tej waluty już teraz, to otrzymacie bonus.

My.com uruchomił nową promocję związaną z Aurum. Wszystkie osoby, które zakupią walutę premium w terminie do 2 lutego, otrzymają dodatkowe 15% tej wartości w momencie rozpoczęcia otwartych beta testów. Zakupioną walutę już teraz można wydać w Cash Shop, a jako, że przed startem otwartych beta testów serwery tej gry zostaną zresetowane, to zostanie ona zwrócona, a zakupione przedmioty usunięte z konta.

Wojny gildiowe w Revelation Online

Całkiem pomysłowe – już teraz możecie sprawdzić jak Wasza postać będzie wyglądać w wybranych przez Was ciuszkach z Cash Shop, po czym zdecydować o ich ewentualnie kupić je, gdy Revelation Online doczeka się premiery albo ruszą jej otwarte beta testy.

RO-aurum

 

 

7 KOMENTARZE

   • do 20 lvl, potem lecisz insty/ daily itp. (żółtych questów już nie robić), jedynie pomarańczowe, te z daily i jak chcesz trochę dowiedzieć się o mechanice itp. to fioletowe.

   • musze cie zasmucić. Tak na dobrą sprawe gierka pokazuje co potrafi dopiero na 50 lvl jak się odblokuje większość fajnych dungów i eventów.

    • O jak ja się tym zasmuciłem…Ten tytuł ,moim zdaniem, można sobie darować.Jeszcze na żadnej grze tego typu tak się nie wynudziłem.Chińska podróbka kilka fajnych tytułów ( co było wcześniej podawane do wiadomości).Przykładowo :Aion’owi ,na którym się częściowo wzoruje (skrzydła,latanie,walki i skills powietrzne) może najwyżej buty czyścić.Subiektywna ocena-gra dla jakichś masochistów.Ja rezygnuję.

     • Nie do Ciebie było to kierowane no ale odpowiem… Gra pokazuje to co najlepsze tym którzy przejdą jej „samouczek” ktory na dobra sprawe trwa do 49lvl’u gdzie uczymy sie po koleji jak grać jak sie gearować i ktore eventy kidy robić. Niestety questy nie sa najsilniejszą stroną Rev a pierwsza cześć levelowania sie na nich opiera. Co do Aiona to porównanie latania w Aionie (3 min w okreslonych lokacjach) do dowolnego lotu w Rev troche nie przystoi. W Revelation 2 zamków nie da się zdobyc inaczej niż na nie wlatując. Zreszta i tak pewnie nie przekonam ale cąła masa masochistów gra w ta ger wiec mamy ich sporo w społeczeństwie.

Comments are closed.