Wygląda na to, że w dzisiejszych czasach większość twórców i wydawców gier sieciowych decyduje się na debiut na Steam. Grono gier studia My.com na Steam powiększyło się o kolejny tytuł: Revelation Online.

Ilość osób grających w ten tytuł spadła dość drastycznie od dnia premiery, więc nie ma co się dziwić, że to piękne darmowe MMORPG stworzone przez chińskie studio NetEase zadebiutowało w końcu na Steam.

Jak można się tego spodziewać, użytkownicy „steamowej” wersji otrzymają dostęp do pełnej gry, wliczając w to siedem klas, kilka sporej wielkość rozszerzeń, housing, instancje dla grup i wiele innych rzeczy.

Ponadto, by uczcić to wydarzenie, każdy nowy gracz ze Steam, który zaloguje się do Revelation Online, otrzyma w nagrodę specjalną powitalną paczkę z tytułem oraz śmiesznym petem chodzącym po głowie gracza. (A może to taki kapelusik?)

Dotychczasowi gracze Revelation Online powinni nadal korzystać z launchera My.com. W innym przypadku stracą dostęp do swoich postaci oraz wszelkich zakupionych rzeczy.

Więcej informacji na ten temat dowiecie się z przygotowanego przez wydawcę FAQ, a tymczasem zapraszam do obejrzenia najnowszego zwiastuna.

ŹRÓDŁOMy.com
Poprzedni artykułFallout 76 nie pojawi się na Steam
Następny artykułElder Scrolls Online za darmo, skrzynki i pet do zgarnięcia!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

Nie wiem jaka jest Wasza opinia, ale ja próbowałem kiedyś tej gry i okazała się zbyt infantylna (azjatyckie klimaty itp.) więc nawet nie przebrnąłem zbyt daleko. Ale z drugiej strony jak w FFXIV dostałem w pierwszych questach ubij 3 muchomorki i 5 biedronek to też odpadłem – chyba nie moja bajka 🙂