Pamiętacie jeszcze Revelation Online? To przepięknie wyglądające MMORPG od chińskiego studia NetEase, wydawana na Zachodzie przez rosyjskie My.com, świętuje pierwszą rocznicę od czasu rozpoczęcia otwartych beta testów.

Kiedy premiera pytacie? Niestety nie wiadomo. Patrząc jednak na inne tytuły My.com będące od długiego czasu w fazie otwartych beta testów, to raczej nieprędko…

Jakby nie patrzeć, minął rok od czasu udostępnienia darmowego Revelation Online graczom na Zachodzie i My.com postanowił obsypać graczy nagrodami.

W ramach uroczystości gracze otrzymają specjalne rocznicowe nagrody za logowania do gry w dniach od 8 do 16 marca. Kilka dni później, bo 12 marca, uruchomiony zostanie  specjalny Forecats event, podczas którego gracze będą mogli znaleźć specjalne dyski. Dyski te można wymieniać na pudełka z nagrodami, z których to jest szansa na otrzymanie Pana Przytulanki.

To nie koniec, bo od 19 marca dostępne będzie kolejne specjalne wydarzenie, podczas którego będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na temat tych uroczystości na stronie Revelation Online.

ŹRÓDŁOMy.com
Poprzedni artykułKażdy chętny może dostać się teraz do pre-alpha testów Dual Universe
Następny artykułH1Z1 staje się FREE-TO-PLAY!