Firma Crytek ogłosiła dzisiaj, że od lutego 2017 oficjalnym wydawcą strzelaniny Warface w Ameryce Północnej i Europie, będzie My.com.

Drodzy gracze,
Z przyjemnością informujemy, że od lutego Warface zmienia wydawcę dla rynku europejskiego i północnoamerykańskiego na My.com. Firma ta jest partnerem Crytek już od ponad czterech lat i jest wydawcą Warface w Rosji oraz innych krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Zmiana ta umożliwi nam dalszy rozwój i wsparcie gry, a nasze oddanie społeczności Warface pozostaje niezmienne. Wzbogacanie gry nie ustaje, a na nadchodzące miesiące i lata mamy zaplanowane ekscytującą nową zawartość, aktualizacje i wydarzenia społecznościowe. Gracze na serwerze tureckim nie odczują żadnej zmiany – gra Warface będzie wydawana na tym terenie w dalszym ciągu przez Crytek.

Nowe partnerstwo będzie wymagało przeniesienia kont graczy z serwerów północnoamerykańskiego oraz europejskiego z systemów Crytek do My.com. Wkrótce zamieścimy szczegółowe informacje na ten temat. Naszym celem jest sprawienie, by przejście było płynne i łatwe, a cała zawartość Waszych obecnych kont została przeniesiona na nowe konta automatycznie.

My.com posiada w swoim portfolio m.in., takie tytuły sieciowe jak: Revelation Online, Armored Warfare i Skyforge.  Podczas gdy My.com zajmie się wydawnictwem, Crytek skupi się rozwijaniu i wspieraniu Warface, dostarczając nowe aktualizacje do tej gry.

 

Z tej okazji zaplanowano już różne wydarzenia i aktywności e-sportowe dla Europy i Ameryki Północnej, o ktorych gracze poinformowani zostaną w niedługim czasie.

Jeśli chodzi o konta graczy, to Crytek i My.com pracują nad rozwiązaniem, dzięki któremu wszyscy gracze będą mogli zatrzymać swoje konta, postaci, listę znajomych, przedmioty, osiągnięcia oraz walutę premium. Szczegółowa instrukcja w jaki sposób dokonać przeniesienia konta zostanie ogłoszona niebawem.

Warface to darmowa drużynowa strzelanka z wieloma trybami gry i ogromnym wyborem broni, oferująca zarówno kooperację i rywalizację. Gracze wybierają spośród czterech postaci – Medyka, Snajpera, Inżyniera i Strzelca, a ich zadaniem jest współpraca w celu pokonania wrogiej frakcji militarnej Blackwood w trybie PvE lub intensywne potyczki w wybranej drużynie w trybie PvP. Grę można pobrać za darmo z www.warface.com bądź ze Steam.

1 KOMENTARZ

  1. Crytek ma ostatnio problemy finansowe. Firma robi świetne tech-dema. Z grami jest już nieco słabiej, ale niektóre produkcje były całkiem udane(pierwszy Far Cry do momentu pojawienia się potworków, czy pierwszy Crysis do momentu pojawienia się kosmitów).

Comments are closed.