Dzięki uprzejmości firmy My.com, wydawcy Revelation Online, mam do rozdania pięćdziesiąt kodów (50) dających dostęp do III zamkniętych beta testów tej gry, które to potrwają od 19 stycznia do 2 lutego.

Niestety, okazuje się, że kody rozdawane z okazji CBT I i CBT II nie dadzą dostępu do III fazy beta testów. Oznacza to więc, że aby móc zalogować się do gry w styczniu możecie zakupić jeden z pakietów fundatorów, gwarantujący dostęp do beta testów Revelation Online.

Dobra wiadomość jest taka, że także i ode mnie możecie otrzymać kod, który pozwoli Wam wziąć udział w III fazie beta testów Revelation Online.

Jak go zdobyć? Bardzo prosto 😀

Klucze rozdaję na zasadzie „kto pierwszy – ten lepszy„.

Ostateczna decyzja, kto otrzyma klucz dostępu do III fazy beta testów Revelation Online, należy do mnie.

Klucze wysłane zostaną przeze mnie mailem na adres e-mail podany w Disqus. Wysyłać zacznę najwcześniej jutro – 17.01, po południu.

26 KOMENTARZE

 1. Od daty kiedy zapowiedzieli tę grę miałem „ochotę” na nią, Niestety nadal nie dostałem dostępu do gry 🙁

 2. Revelation Online bardzo przyjemne MMORPG od My.Com’u
  Gra wciąga nas niczym Tony Montana Wciągał Koks
  Jest miła dla oka i nie nudzi expieniem postaci.
  Ciekawie zbudowana fabuła i różnorodność podróży po wielkim świecie
  Mi to pasuje 😀

 3. Mi zapał przeszedł do tej gry po poprzednich betach… czułem sie jakbym grał w nowoczesne wydanie jakiejś browserowki… dam tej grze jeszcze jedna szanse ale dopiero pod koniec roku. Jak jeszcze będzie istnieć.

 4. Byłbym zainteresowany kolejnym kluczykiem. Miałem okazję zagrać w poprzednią CB dzięki uprzejmości Babagra i z chęcią bym to powtórzył 🙂

 5. Revelation Online – Gra która łączy wszystko co najlepsze z topowych mmo rpg (przynajmniej tak znajomi mnie zapewniali xD, są jeszcze dostępne kluczyki?)

 6. No to tak, z myślą jako napalony gracz, że zagram sobie w revelation online to niestety czekał mnie zawód, gdyż nie jestem geniuszem z angielskiego. A zakładając konto zaznaczyłem, że chcę wziąć udział w becie czekałem żmudnie i nic z tego. Nagle przyszedł do mnie e-mail chociaż wcześniej był też do ll fazy beta testów niestety nie zauważyłem przyszedł lll. Oczywiście podjarany myślę sobie i mówie do narzeczonej pobieraj gramy!!! A tu niestety pobrałem tak jak było napisane w 1. mailu od nich, że gdy będzie można testować przyjdzie e-mail z linkiem do pobrania. Tak więc pobrałem z myślą, że jestem beta testerem, ahh no niestety ani ja ani moja kobieta nie możemy sobie zagrać w revelation online gdyż nie mamy dostępu ;c Dlatego prosiłbym o 2 klucze. Chociaż jednym też byśmy sobie poradzili 🙂 Zawsze przed oficjalną wersją gry byśmy coś się dowiedzieli ze świata revelation online.

Comments are closed.