Odejście Dave „SmokeJumpera” Georgesona oraz innych osób było olbrzymim zaskoczeniem dla fanów Landmarka, i dlatego producent Terry „Fairan” Micheals postanowił uspokoić graczy w swoim liście zamieszczonym na forum.

Zgodnie z tym co napisał Terry Micheals (oraz David Carey) pracownicy DayBreak Games wiedzieli o nadchodzących zmianach już od jakiegoś czasu, ale nie mogli o nich dyskutować. Zresztą pewną zmianę można było zaobserwować podczas ostatniego Landmark Live, kiedy to zawsze gadatliwy i niepozwalający nikomu dojść do głosu SmokeJumper, był dziwnie „przygaszony”.

Na tą chwilę ekipa Landmarka i EverQuest Next jeszcze nie wie jak zmiany wpłyną na ich plany, harmonogramy i sam Blueprint, ale gdy tylko będą mieć wszystkie odpowiedzi to poinformują o nich fanów obu gier.

EverQuest Next i Landmark są grami, które wymagają bardzo dużych planów, więc proszę o wyrozumiałość, w czasie gdy będziemy przeglądać i reorganizować harmonogramy. Jak tylko poczujemy się komfortowo, poinformujemy cały nasz zespół – w który wliczamy także Was – o nowych planach z detalami na temat przyszłości.

Z wiadomych przyczyn w tym tygodniu nie było Landmark Live, ale kolejny odcinek będziecie mogli obejrzeć w najbliższy wtorek, 17 lutego, o godzinie 19-tej czasu polskiego. Jeśli chodzi o Workshop z Rosie Rappaport to odbędzie się on w czwartek, 19 lutego, o godzinie 20-tej czasu polskiego.

5 KOMENTARZE

 1. Nie dziwię się, że był przygaszony … pytanie brzmi czy to on sam odszedł czy go po prostu … szczerze mi Landmark kojarzy się z nim, on był takim punktem tej gry – chociaż z niego taką publiczną osobę zrobili tak jak w GW2 jest taki koleś 😛

  • ja pierdykam – czy tylko ja dostrzegam jakim pajacem był Georgeson? Nie odszedł sam – został zwolniony. Było kilka osób, ktore samo odeszło, ale w jego przypadku to został zwolniony.

   David Georgeson nie był producentem Landmarka czy nawet EQ Next. Te gry miały i maja swoich producentów, a on robił wszystko aby być w centrum uwagi. Z założenia powienien zajmowac się wszystkimi grami EverQuest, a jedyne co robił to nagrywał filmy landmarka i szlajał się w tej grze ze swoimi fanami.
   W ciagu ostatnich kilku lat każdy pomysł dotyczący eq2 i eq byl stopowany przez georgesona. To on wpadl na kapitalny pomysł by skończyć z dotychczasowym lore eq i eq i rozpocząć nowe historie, które są nudne i nikt nie wie o co chodzi. Dyrektor marki, który nie rozmawiał o swojej marce bo wstydził się eq i eq2…

   Ja wiem, że Landmark większości graczy utożsamia się własnie z nim, ale zastanówcie się z boku czy tak powinno być? Czy wiedzieliście o tym, że w tym samym czasie był on dyrektorem eq2 i eq?
   A w EQ2 to on popsuł chyba wszystko co tylko mógł, zanim w końcu przestał byc producentem i został dyrektorem. A i tak nadal psuł… Wpisz sobie zreszta na blogu w wyszukiwarce Smokjumper i poszukaj postów z kategorii EQ2 to sam zobaczysz.

   Niestety przydałoby się wykopac jeszcze kilka innych osób, których niestety nie da rady chyba ruszyć :/
   Przykro mi, że zwolnili wiele świetnych osób – na przykład Moorgarda odpowiedzialnego za Lore, ale w przypadku Georgesona to zrobili to o wiele za późno.

 2. Po ostatnim dodatku ktory nijak ma sie do calego lore eq2 bylem zalamany i tez sie ciesze ze go wywalili.
  Takie farmazony wciska teraz na mmorpg.com ze az strach.
  Jak to tylko sluchanie fanow jest gwarancja sukcesu i takie tam. I mowi to koles ktory nigdy fanow nie sluchal lol

Comments are closed.