Pamiętacie jak w listopadzie Pearl Abyss zapowiedział ulepszenie grafiki w ich hitowym MMORPG – Black Desert Online? Okazuje się, że stanie się to szybciej niż myśleliśmy.

Podczas tegorocznej konferencji GDC, japoński developer Silicon Studio, zaprezentował demo Black Desert Online podkreślające zaawansowaną technologię optyczną, jaką wykorzystuje stworzone przez nich oprogramowanie nazwane YEBIS.

Black Desert Online już w tej chwili wygląda ładnie – chociaż nie aż tak jak ta z The Elder Scrolls Online, ale po zastosowaniu nowych efektów, gra ta wygląda po prosu przepięknie…

Nie podano kiedy dokładnie technologia ta zostanie wdrożona do Black Desert Online, ale wiadomo, że stanie się to jeszcze w tym roku.

I jak Wam się to podoba?

8 KOMENTARZE

  1. A mnie się dziś zdarzyło że podczas podróży do Tarif postać wpadła mi w nicość i umarła,a jak już mnie teleportowało do miasta to postać osiwiała… twórcy gry powinni się zabrać za naprawianie błędów w grze a potem za ulepszanie i tak już ładnej grafiki.
    Po dzisiejszej aktualizacji coś jest nie tak najpierw była dziura nicości w rejonie Shaku a teraz miedzy Tarif a Wandering Rogue Den.

Comments are closed.