Epic Games kontynuuje dodawanie kolejnych bohaterów do ich przepięknie wyglądającej, darmowej gry z gatunku MOBA – Paragon.

Do tej pory twórcy dodawali nowe postacie do gry #co3tygodnie i dzięki temu podejściu, od momentu rozpoczęcia wczesnego dostępu tej gry, wprowadzono ich już w sumie szesnaście! Całkiem nieźle na grę, która od kilku miesięcy znajduje się w fazie otwartych beta testów i każdy z Was może w nią nie tylko zagrać, ale i mieć dostęp do wszystkich bohaterów – prawda?

Paragon świętuje pierwszą rocznicę wydania

No cóż, czas przygotować się na nadejście kolejnych bohaterów i muszę powiedzieć, że zapowiadają się oni cudnie.

Morigesh jest potężnym duchem, w całości poświęconym zniszczeniu Fey. Bathuu – pradawny, zatopiony las na Zechinie, gdzie przebywa duch Morigesh – toczy konflikt z sąsiednim lasem, Amyyrn, z którego pochodzi Fey. Duchy Amyyrnu wysłały Fey do naszego świata, aby powstrzymać proces niszczenia przyrody, a Morigesh obserwowała to uważnie, czekając na odpowiednią chwilę do działania.

Gdy Fey udała się na Agorę, Morigesh stwierdziła, że czas uderzyć.

Znalazła staruszkę, która zapuściła się zbyt blisko skraju zatopionego lasu, i skradła jej ciało. Mając nową powłokę Morigesh udała się w świat, odnalazła portal prowadzący do Agory, i przeszła przezeń w poszukiwaniu Fey.

Bardzo nas wciągnęła jej historia, a tym bardziej sposób gry, więc… powiemy tylko tyle: nie chcecie być laleczką w jej ręku.

Kolejna postacią będzie Ożywieniec, pierwszy dystansowy Maruder od dłuższego czasu, jaki pojawi się w Paragon. W tej chwili ekipa Epic Games pracuje nad dopracowaniem jego stylu gry, a także ostatnich szczegółów grafiki, animacji i dźwięków. Więcej na temat tej postaci usłyszeć mamy w przyszłym miesiącu.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.