Zdaję sobie sprawę, że w ostatnim czasie większość osób rozmawiających o grze od Epic Games ma na myśli Fortnite, ale warto pamiętać także o darmowym Paragon.

Ta darmowa MOBA jest z pewnością niedoceniana przez wielu wielbicieli tego gatunku. Nie tylko gra wygląda rewelacyjnie, ma też bardzo ciekawych bohaterów, a do tego sama rozgrywka jest naprawdę przyjemna. Wiem, bo sama w końcu postanowiłam ją wypróbować i naprawdę tego nie żałuję, bo świetnie się bawiłam.

No dobrze – to nie do końca prawda, bo jest coś czego żałuję: wciągnięcia się moich znajomych, którzy wcześniej nie grali w MOBY w ten typ gier. To wszystko moja wina… i Paragona. Więc jeśli nie chcecie się wciągnąć i świetnie bawić, to zamknijcie ten post, bo nie jest on tym czego szukacie…

Od kilku dni w Paragon dostępny jest Festiwal Zimy i widać to chociażby po okrytej śniegiem mapie Monolit, a do tego gracze mogą zgarnąć masę ciekawych nagród!

Każdego tygodnia, za rozegranie jednego, siedmiu i piętnastu meczy, gracze otrzymywać będą specjalną zimową skrzynkę, w której znajdują się świąteczne nagrody, w tym unikalne skórki dla niektórych bohaterów.  Musze wspomnieć o tym, że otwierając te skrzynki nie ma szansy na uzyskanie duplikatu. A jeśli jakiś zapalony użytkownik Paragona rozegra się 20 meczy w danym tygodniu, to otrzyma w prezencie bonusową nagrodę. W tym tygodniu jest to skórka Północna Mistyczka Morigesh, w przyszłym ma być Aurora Lodowego Ognia, a w ostatnim Mroźny Król Ożywieniec.

Zimowa aktualizacja w Paragon zbalansowała istniejących bohaterów oraz dodała także nowego  – Terra, nieustraszoną i niezłomną wojowniczkę, która bez pamięci rzuca się w wir walki. To ostatni bohater w tym roku, a w przyszłym spodziewać się można dodania siedmiu kolejnych.

Szczegółowe informacje na temat najnowszej aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie Paragon, a jeśli do tej pory nie zagraliście w ten tytuł, to powinniście to uczynić. Tym bardziej, że gra jest darmowa.

Poprzedni artykułKolejne zmiany balansujące pojazdy w PlanetSide 2
Następny artykułEkipa Sea of Thieves o misjach i postępie postaci