Nie wiem czy wiecie, ale czeskie studio Bohemia Intearctive, znane graczom z serii ArmA oraz survivalowego moda DayZ, udostępniło jakiś czas temu dwa nowe tytuły, w które można zagrać za darmo.

Okazuje się, że niewielka część osób z tego studia, pracuje nad prototypami innych gier, które mogą – ale nie muszą, w przyszłości zostać wydane i stać się pełnoprawnymi produktami. Już teraz w ramach programu Bohemia Incubator, czyli czegoś podobnego do Steam Early Access, zaoferowano graczom dwa eksperymentalne tytuły: strzelankę Project Argo oraz sandbox Ylands.

Project Argo to konwersja popularnej Army, która to adresowana jest do wielbicieli strzelanek drużynowych. W projekcie tym położono nacisk na szybką akcję i bitwy na mniejszą skalę, bo do walki staną dwie pięcioosobowe drużyny. Do dyspozycji graczy oddano trzy tryby zmagań: kontrola sektorów, zdobywanie punktów oraz atak i obrona. Dodatkowo w każdym z tych trybów, gracze będą mieli szansę przejąć zrzut z powietrza, w którym znaleźć będzie można unikalne i pomocne w walce przedmioty.

Project Argo to tak naprawdę prawie gotowa gra i jeśli chcielibyście w nią zagrać, to jedyne co musicie zrobić, to pobrać bezpłatną wersję ze oficjalnej strony.

Drugim, udostępnionym graczom za darmo projektem, jest kolorowy sandbox Ylands, który oferuje tryb singleplayer, jak i multiplayer. Gracze tworzą swoją własną krainę i umieszczają ją w wybranym miejscu na świecie, co przełożyć się ma na dostępne tam surowce. W Ylands gracze mogą zbierać surowce, budować, gromadzić przedmioty, wytwarzać narzędzia, czyli robić te wszystkie rzeczy, na jakie pozwala zdecydowana większość obecnych gier survivalowych. I tak jak w przypadku tych gier, także i tutaj trzeba przeżyć…

Jeśli myślicie, że może to być tytuł dla Was, to możecie w niego zagrać pobierając wersję próbną z oficjalnej strony.

To co, zainteresował Was któryś z tytułów?

 

P.S. Dzięki D.R. za podpowiedź 😀

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Post Comment

Pewnie znowu wieczne „alfy”…Ale darmowe 😉

LoOBuZ

Project Argo grałem chwilę ale nic nie wnosi nowego i te toporne sterowanie uffff masakra.Drugą sprawdzę jak tylko będę miał czas.Na razie Fallout 4 z season passem ogrywam(ale wciąga ta gra).

Joe Rachitynowy

Projekt Argo to trochę taka próba zrobienia army z mechaniką battlefield’a. Niestety arma jest dla mnie za trudna toteż projekt argo mnie mniej interesuje. Gra ktoś już w to?

A Ylands to niestety kolejny survival. A to bez ekipy się nie da

Jakub Totoń

Zapraszam do wspólnej gry. Steam

https://steamcommunity.com/profiles/76561197991200816