Ekipa Kakao Games EU zdecydowała się na nie lada krok – z okazji Dnia Św. Patryka, każdy gracz otrzyma od wydawcy Black Desert Online darmowe piwo!

I wszystko by było pięknie i ładnie, gdyby nie to, że piwo to będzie niestety wirtualne… Już w ten piątek znajdziecie w swojej growej skrzynce pocztowej 10 zimnych piw z beczki oraz 10 ciemnych.

A jakby tego było za mało, to przez następne kolejne dni możecie odebrać pakiet zielonych farb za jedyny 1 punkt lojalnościowy. Zanim się jednak na niego rzucicie wszystkimi swoimi altami, to musicie wiedzieć, iż nagrodę tę możecie odebrać tylko trzy razy na konto. Warto więc się zastanowić, której z Waszych postaci będzie do twarzy w zielonym kolorze…

Prócz tego dzisiejsza aktualizacja powiększyła garderobę Dark Knighta o kilka stroi, jakie mogą zostać stworzone przez graczy.

Oprócz tego do gry powróciły Wasze ulubione przygody Czarnego Irytującego Duszka, dzięki czemu macie trzy szanse na dzień aby otrzymać jakieś interesujące nagrody. Ten event potrwa do 19 kwietnia, ale z racji swej popularności, jestem przekonana, iż powróci w przyszłości 🙂

Pełną listę zmian znajdziecie na forum i jeśli chcielibyście ja przeczytać, to Was pocieszę: jest krótka.

1 KOMENTARZ

  1. kolorki są przypisane do rodziny, wiec spokojnie można otworzyć i dodać do palety na jednej z postaci 🙂

Comments are closed.