Studio Daybreak Games Company uruchomiło w H1Z1: King of the Kill  – a przynajmniej próbowało, pierwszą część eventu wielkanocnego, a oprócz tego rozdaje darmowe skrzynki Nomad.

Skrzynka Nomad

Kilka dni temu w do gry dodano nową skrzynkę ze skórkami: Nomad. Gracze mają szansę otrzymać z niej wiele atrakcyjnych skórek, wliczając w to skórkę na AK-47 Volcanic, Apocalypse Mask, czy też Bandit Helmet.

Aby zachęcić graczy do zalogowania do H1Z1: King of the Kill, studio Daybreak Games Company nagradza każdą osobę, która rozegra jeden zwykły mecz (solo, duo lub piątki) i zajmie obojętnie które miejsce, otwartą skrzynką Nomad.

Jeśli chcecie ją otrzymać, to musicie rozegrać jeden mecz pomiędzy czwartkiem, a poniedziałkiem, 17 kwietnia, do godziny 8:59 rano czasu polskiego. Skrzynka pojawi się na Waszym koncie, od razu po rozegraniu meczu.

Event Wielkanocny

 

Nadeszła wiosna, słońce świeci mocniej, ptaszki ćwierkają, a obłąkane króliki mordują. W H1Z1 rozpoczyna się kolejny świąteczny event!

Przez limitowany czas, ekipa Daybreak Games Company uruchomiła świąteczne eventy, które odbywać się będą w dwa kolejne weekendy: Show Me The Bunny.

Pierwotnie mecze eventowe rozgrywać się miały od piątku do niedzieli tylko w określonych godzinach. Niestety, pojawiło się mnóstwo problemów i przynajmniej na ten weekend, zostało to zmienione.

Ekipa H1Z1: King of the Kill podjęła decyzję, że każda osoba, która zalogowała się do gry pomiędzy piątkiem wieczór (14 kwiecień), a poniedziałkiem, 17 kwietnia (godz. 8:59 rano czasu polskiego), i weźmie udział w dowolnym meczu (zwykłym – solo, duo lub piątki), zajmując obojętnie które miejsce, otrzyma Niebieską Maskę Królika. Maska ta pojawi się na koncie gracza dopiero za kilka dni, ale nie podano jeszcze dnia, kiedy dokładnie to nastąpi.

Jeśli zaś chodzi o Maskę Różowego Królika, to będzie można ją zdobyć w przyszły weekend (21-23 kwiecień).

O ile ekipie H1Z1: King of the Kill uda się naprawić błędy, które pojawiły się w ten weekend, to aby móc otrzymać tą maskę w przyszły weekend, trzeba będzie rozegrać specjalny mecz eventowy (Play – Events- Event) i zająć miejsce od I – V. Czas pokaże, czy event będzie działał poprawnie, czy też przyznawanie tej nagrody także zostanie zmienione.

UWAGA: maski te nie będą wymienialne i nie można będzie ich zepsuć na skrawki.

Troszkę mi żal graczy H1Z1: Just Survive, bo o nich DayBreak Games Company chyba zapomniał 🙁

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?