Powinnam chyba zrobić specjalny dział na blogu „Kochamy Survivale, bo kolejna gra z tej kategorii zadebiutowała dzisiaj na Steam.

Planet Nomads miał pierwotnie wystartować na Steam Early Access w kwietniu, ale w związku z odkrytymi problemami, zdecydowano się na opóźnienie premiery. W międzyczasie osoby, które w 2016 roku wsparły ten projekt na Kickstarter, mogły wziąć udział w zamkniętych beta testach.

Badaj. Eksploruj. Przeżyj.

Czy przeżyjesz na niezbadanej obcej planecie? Czy jesteś gotowy zebrać wszystkie potrzebne zasoby i rozpocząć koczownicze życie pełne wyzwań i niespodzianek?

Pamiętaj, jesteś sam – jako naukowiec astronauta, rozbiłeś się na dziwnej i urzekająco pięknej planecie, gdzie żaden człowiek nie postawił wcześniej swojej stopy. Zadbanie o swoje podstawowe potrzeby – pożywienie, picie i schronienie, ma decydujące znaczenie dla Twojego przetrwania.

Owszem, gra ta jest przeznaczona wyłącznie dla graczy solo, ale trzeba powiedzieć, że zapowiada się naprawdę ciekawie, szczególnie dla osób, które lubią survivale z opcją budowania. Jeśli zdecydujecie się na zakup Planet Nomads już teraz, to do 1 czerwca cena tej gry na Steam obniżona została o 10%.

Gra ta wędruje na moją listę życzeń i może kiedyś, w przyszłości, w nią zagram. Z pewnością będą obserwować jej rozwój. A tymczasem obejrzyjcie nowy zwiastun premierowy Planet Nomads.

1 KOMENTARZ

  1. Szczerze kiedyś to 0 gier surviwali lub jakieś pojedyńcze fajne które już nie żyją 😛 a teraz wysyp tych pseudo-podobnych gier surviwali… ja czekam na Dark & Light bo to tylko jakoś prezentuje się (… prezentuje się… ) dobrze…

Comments are closed.