Zimne i opustoszałe miasto Ramsgate w sieciowym RPG Dauntless, to najdalsza osada tego świata, a do tego najbliższa terenom na których spotkać można behemoty.

Ramsgate to główna linia obrony przed niebezpieczeństwami dziczy, a także miejsce gdzie gracze uzyskają dostęp do ważnych surowców oraz słynnych rzemieślników takich jak Moyra i Wils, którzy umożliwią im zdobycie  niezbędnych ulepszeń do ich zbroi oraz broni. W mieście tym ma także swoją siedzibę słynny stylista Gregario Flynt, który za drobną opłatą pomoże graczom w personalizacji wyglądu ich postaci, zapewniając różnokolorowe opcje kosmetyczne, które wyróżnią ich wygląd. Nie można też zapomnieć o tajemniczym Arkane Drew, który podobno może pomóc graczom ze zdobytym przez nich magicznym surowcem Aether.

W mieście tym osiedliły się także trzy główne frakcje: Stormchasers, Orrery oraz Crimson Blades. Zdobywając ich przychylność, gracze maja szansę odblokować nagrody, które z pewnością przydadzą się im w walce z behemotami.

Jeśli zainteresowała Was ten tytuł, to możecie zapisać się do Alpha testów i liczyć na to, że dostaniecie zaproszenie, lub też zakupić jeden z Pakietów Założycielskich, który zagwarantuje Wam dostęp do pierwszej, grywalnej wersji tego tytułu.