Wczoraj ruszyły techniczne testy na dużą skalę najnowszej strzelanki Bethesdy – Quake Champions [strona oficjalna]. Oznacza, że do 21 maja gra ta jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych!

Docelowo tytuł ten będzie Free-to-Play, ale po jego oficjalnej premierze, użytkownicy grający za darmo otrzymają dostęp tylko do jednej postaci.

W trakcie technicznych testów, które potrwają przez następnych kilka dni, gracze uzyskają dostęp nie to tylko do wszystkich bohaterów, ale i do nowego trybu 4 vs 4: Ofiara.

Od momentu rozpoczęcia testu technicznego, umowa o poufności (NDA) przestaje obowiązywać, a to oznacza, że gracze mogą nadawać, nagrywać i udostępniać materiały oraz publicznie dyskutować o grze!

 

Jeśli dotychczas nie udało się Wam dostać do zamkniętych beta testów tej gry, to teraz bez problemu możecie w nią zagrać. Wystarczy udać się na na oficjalną stronę Quake Champions, podać swój adres mailowy, nacisnąć przycisk „Zarejestruj” i automatycznie otrzymacie klucz dostępu, który musicie użyć logując się na swoje konto Bethesda.net.

Więcej informacji o bohaterach Quake Champions i ich umiejętnościach, znajdziecie TUTAJ.

2 KOMENTARZE

  1. Grałem w zamknięte testy i powiem że rozgrywka jest miodzio, panowie z ID dobrze rozegrali temacik.
    Zapraszam do gry, nick w grze: VIRKOWSKI

Comments are closed.