Już jakiś czas temu NetEase, studio odpowiedzialne za stworzenie MMORPG Revelation Online, zdradziło iż pracuje nad kolejnym projektem – Justice: The End of Kongfu.

Wczoraj opublikowano pierwszy, krótki zwiastun z rozgrywki, który to nagrany został za pomocą kamery wbudowanej w grze wykorzystując kartę graficzną GTX 1080 – tak przynajmniej wynika z informacji opublikowanych przez portal 2P. O samej grze nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, poza tym, że wykorzystywany silnik graficzny pozwoli na zastosowanie nowatorskiego systemu oświetlenia, a sama gra ma wyglądać podobno lepiej niż Black Desert Online.

Film prezentujący rozgrywkę jest dość krótki, ale trzeba powiedzieć, że to co widzimy, wygląda całkiem nieźle. Niestety, ciągle zmieniający się kąt kamery nie do końca pozwala cieszyć się widokiem walki. Na filmie widać cześć fabuły opowiadającej losy Mistrza Kung Fu, który to wpadł w zasadzkę i musi walczyć w przeciwnikami.

Warto dodać, że zgodnie z informacjami podanymi przez studio NetEase, gracze będą mieli dość duże pole wyboru w Justice. Ich działania, a nawet reakcje na napotkane w świecie NPC, będą odgrywać sporą rolę w tym powstającym MMORPG.

Pierwsze beta testy Justice: The End of Kongfu rozpocząć się mają w Chinach już 21 lipca. Obecnie nie wiadomo, czy i kiedy gra ta trafi na rynek Zachodni, ale wydaje mi się, że można się tego spodziewać.