Może i narzekamy na modele biznesowe azjatyckich produkcji MMO, ale trzeba powiedzieć jedno – gry te wyglądają prześlicznie.

Na tą chwilę spora część graczy (prócz mnie) uważa, że najładniejszym azjatyckim MMO jest Black Desert Online. BLESS oraz Revelation Online także zachwycają swoją oprawą graficzną.

A co byście powiedzieli na informację o tym, że powstaje kolejna azjatycka gra MMO, która najprawdopodobniej pobije swoim wyglądem wszystkie obecne?

Studio NetEase, czyli twórcy Revelation Online, ujawniło iż trwają obecnie prace nad kolejnym MMO – Treacherous Waters (Zdradliwe Wody). Na ta chwilę niewiele wiadomo o samej grze, poza tym iż jej akcja oparta została na słynnej chińskiej powieści „The Four Great Constables” (Czterech wielkich strażników) i dzieje się w czasach chińskiej dynastii Song.

Pierwsze Alpha testy zapowiedziane zostały na jesień 2016, a kilka dni temu studio NetEase zaprezentowało krótki film ukazujący zastosowany w tej produkcji system globalnego oświetlenia. Ten sam system wykorzystywany jest także w kilku innych produkcjach o jakich mogliście słyszeć: Star Wars Battlefront, czy też Mirror’s Edge” Catalyst.

 

No i co o tym myślicie?

 

2 KOMENTARZE

  1. Kinya, proszę, ja jeszcze nie zdążyłem w jedną z ich gier zagrać a ty już chcesz mnie zachęcić do innej ;/.
    Ale coś czuje że ta gra będzie bardziej przypominać Age of Wulin niż RO więc na pewno zagram (jednak Age of Wulin to było coś, szkoda że się tak trochę popsuło)

Comments are closed.