Dzięki uprzejmości studia Daybreak Games Company, twórców H1Z1: King of the Kill, mam do rozdania kod dostępu do tej gry.

W lutym 2016 H1Z1 podzielony został na dwa tytuły: strzelankę King of the Kill oraz tryb survivalowy Just Survive. Obie gry przyciągnęły sporą rzeszę fanów i obie możecie zakupić na Steam. Możecie też wziąć udział w naszym bardzo szybkim konkursie i wygrać kod dostępu do H1Z1: King of the Kill.

Wasze zadanie jest proste.

Wyobraźcie sobie hipotetyczną sytuację: studio DayBreak Games planuje dodać do gry nową, unikalną broń. No i tu pojawia się problem, bo potrzebna jest nie tylko odpowiednia polska nazwa, ale także opis właściwości tej broni. No więc, jakbyście nazwali to nowiutkie cudo i jakie mogłoby być jego przeznaczenie w H1Z1: King of the Kill?

Zasady:

  • W komentarzach do tego posta napiszcie polską nazwę hipotetycznej broni, która mogłaby zostać dodana do H1Z1: King of the Kill oraz krótki opis jej właściwości.
  • Nazwa broni oraz jej opis musi być stworzony przez Was, w innym przypadku uczestnik zostanie zdyskwalifikowany.
  • Uczestnik może zamieścić tylko jeden wpis konkursowy – każdy kolejny nie będzie brany pod uwagę.
  • Możecie polubić stronę BabaGra.pl na Facebook;
  • Możecie udostępnić post konkursowy na FB i zaprosić swoich znajomych do uczestnictwa – szczególnie jeśli jeszcze nie posiadają H1Z1: King of the Kill.

Macie czas do soboty, 27 maja, do  godz. 23:59 .

Spośród zamieszczonych komentarzy, wybiorę  jeden (1), który najbardziej mi się spodoba i autora nagrodzę kodem na H1Z1: King of the Kill.

Wyniki podam w niedzielę, 28 maja, po godzinie 20-tej czasu polskiego, w komentarzu do tego posta ?

Z osobą, która zwycięży skontaktuję się poprzez maila podanego przy rejestracji w Disqus. Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie nagroda przepada!

Otrzymany ode mnie kod należy zrealizować na Steam.

P.S. Zachęcam Was do polubienia strony BabaGra.pl na FB – nie przegapicie w ten sposób informacji o rozdawnictwach na stronie ?