Studio Fenix Fire postanowiło, że graczom survivalu Osiris: New Dawn powinny przypaść do gustu częstsze niż comiesięczne aktualizacje i dwa tygodnie po ostatniej, kolejna trafiła na serwery tej gry.

Zacznijmy od złej informacji – tymczasowo usunięto droida O.M.P.A. Twórcy gry postanowili zmienić jego funkcjonalność i po wprowadzonych poprawkach, ponownie trafi on do gry. Biedny robocik…

 

Zamiast robota gracze otrzymali za to nowe urządzenia, prosto z epoki kamienia łupanego: piec oraz stół rzemieślniczy, za pomocą którego wytwarzać można sztabki metali. Jest to podobno pierwszy etap w procesie ewolucji rzemiosła w Osiris: New Dawn. Z jednej strony jestem ciekawa w jaki sposób projektanci będą chcieli je ulepszyć, z drugiej natomiast nie wiem, czy dodawanie elementów z kamienia odpowiada klimatowi sci-fi, w jakim to osadzona została akcja tej gry. No cóż, czas pokaże, czy pomysł ten nie zostanie zastąpiony jakimś innym.

W Osiris: New Dawn pojawił się także czat lokalny wraz z filtrami, a dla osób, które lubią socjalizację z innymi graczami dodano nowe emotki wliczając w to standardowe /dance, /wave, czy też /gangnam. Oprócz tego do gry dodano flarę sygnalizacyjną, która ma ułatwić lokalizację znajomych lub tez po prostu rozświetlić noc, a także mnóstwo prymitywnych narzędzi mających pomóc w eksploracji planety Proteus II.

Osiris: New Dawn odświeża wygląd planety Proteus II

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Dziwne… niby sci-fi.. czyli współczesność a tu piecyk z kamienia 😛 też mi tu coś nie pasuje… aaa narzędzia z nie tej epoki 😀

Comments are closed.