Zapowiedziana już jakiś czas temu, najnowsza produkcja studia Bohemia Intearctive, twórców popularnego DayZ – strzelanka Argo, zadebiutowała wczoraj na Steam.

Użytkownikom udostępnione zostały trzy, zmuszające drużyny do rywalizacji, tryby: Clash (kontrola terytorium), Link (zdobycie flagi) oraz Raid (walka o terminal). Oprócz tego twórcy Argo, udostępnili także tryb kooperacyjny Combat Patrol, w którym to dziesięciu użytkowników walczy z przeciwnikami NPC, a także Malden 2035, gdzie można samotnie stanąć do walki o przetrwanie na mapie o powierzchni 62 km2.

Strzelanka Argo udostępniona została za darmo, ale osoby chcące wesprzeć ten tytuł, mogą zakupić Argo Supporter’s Pack, który nagradza animacjami, artykułami8 kosmetycznymi oraz dostępem do serwerów premium.

Myślicie, że Argo da radę podbić serca graczy?

Poprzedni artykułSecret World Legends dostępne już od dzisiaj, ale tylko dla niektórych graczy
Następny artykułOto jak wyglądać będzie kolejna część regionu Kamasylvia
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Biurokrata

Pograłem 3 godzinki na oficjalach, troche PVP i PVE, nie wpadł mi nawet 1 punkcik doświadczenia i kredyt. Nie chciało mi się dochodzić, czy to wina nie kupienia pakietu za 10E, Steam, czy czegoś jeszcze. Odinstalowąłem i raczej nie wrócę.