Kamasylvia, to kolejny region, jaki dodany zostanie w tym roku do Black Desert Online i miejsce skąd wywodzi się klasa Dark Knight. I o ile Dark Knight jest już dostępny dla graczy z Europy, to jego ojczyzna, jeszcze nie.

Nie wiadomo kiedy Kamasylvia może zostać dodana do zachodniej wersji gry, ale wszystko wskazuje na to, że Kakao Games EU czeka z tą aktualizacją do chwili, kiedy cały ten region zostanie już udostępniony w Korei. Zapowiada się, że stanie się to już niedługo, bo dosłownie kilka godzin temu studio Pearl Abyss opublikowało zwiastun kolejnej części tego regionu, który obejmować będzie między innymi stolicę – Grana.

Prócz Grany, gracze Black Desert Online odwiedzić będą mogli także i kolejne obszary stworzone z myślą o fanach grindowania. Dwa leśne z nich to to Forest of Poly wypełniony trującymi grzybami i przeznaczony dla graczy na poziomach 53-55, oraz Forest Lone Roth, dla graczy na poziomie 55-57. Oprócz tego do gry dodane zostanie Świątynia Guy Finisha, miejsce gdzie gracze na poziomie 60+ mogą zaangażować się w walkę 1 vs 1. Warto wspomnieć także o Padus Garrison, Tooth Fairy Forest, oraz o jeziorze White Tree – ten ostatni obszar stworzony został z myślą o grupach złożonych z kilku graczy i samotny wypad w to miejsce, nie będzie wskazany.

Oto jakie nowości dodane zostaną do Black Desert Online w 2017 roku

No to cóż, życzę miłego oglądanie tego długiego zwiastuna kolejnej odsłony regionu Kamasylvia. A gdybyście chcieli sobie przypomnieć, jak wygląda pierwsza część tego regionu, to jego zwiastun znajdziecie tutaj.