Kosmiczny survival Hellion dostanie w przyszłym tygodniu dużą aktualizację. Według twórców gry, będzie to największa aktualizacja od czasu premiery tej gry na Steam Early Access.

Już 22 czerwca do Hellion dodana zostanie ulepszona nawigacja, udoskonalony system lotu i ogólna optymalizacja gry. Oprócz tego nowa aktualizacja doda system dystrybucji łupów, który podzieli system słoneczny na obszar cywilny, przemysłowy i militarny. W grze pojawi się także zaawansowany system zabezpieczeń przed piratami wymagający autoryzacji gracza oraz obronne wieżyczki mające strzec posiadane przez gracza dobra.

Użytkownicy mogą spodziewać się także, że do gry dodany zostanie żeński model grywalnej postaci oraz personalizacja wyglądu statków i stacji. Dodatkowo w Hellion pojawią się eventy w postaci ataku na posterunki, a nowi gracze z pewnością ucieszą się z tego, że studio Zero Gravity zdecydowało się dodać do gry podstawowy samouczek dla początkujących.

Hellion, to wieloosobowy sci-fi survival sandbox z PvP, który zadebiutował w lutym na Steam Early Access. W grze tej obecny jest rozbudowany system zdobywania surowców, rzemiosło, utrzymywanie stacji oraz statków kosmicznych, walki statek vs statek i ciekawa historia. Tytuł ten jest podobno prawdziwym wyzwaniem dla osób lubiących ten gatunek. Testuje on wytrzymałość graczy w przestrzeni kosmicznej, w najbardziej bezlitosnych warunkach jakie można sobie wyobrazić, kiedy to znajdują się z dala od ich strefy komfortu i zmuszeni są walczyć nawet o powietrze.

Poniżej zamieszczam zwiastun przyszłotygodniowej aktualizacji.