Studio Digital Extremes zapowiedziało, że podczas dzisiejszego devstreama, ujawnionych zostanie sporo nowych informacji o kolejnym rozszerzeniu do Warframe – Plains of Eidolon.

Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o tym zapowiedzianym w lipcu rozszerzeniu, które doda do gry pierwszą otwartą strefę oraz nowe systemy?

Podczas zapowiedzianego na dzisiaj streamu, ekipa tej darmowej strzelanki, pokazać ma wcześniej nie widziane treści, w tym nowy Warframe, a być może nawet i zobaczymy bitwę o Eidolon.

Od czasu pierwszej prezentacji Plains of Eidolon na TennoCon, twórcy Warframe ciężko pracowali nad wypełnianiem tego obszaru nowymi przeciwnikami i zadaniami. Jedną z większych nowości, jakie pojawią się w grze, ma być rybołówstwo oraz górnictwo, połączone z pewnego rodzaju mini-grą.

No cóż, jeśli jesteście fanami tej produkcji, to nie pozostaje Wam nic innego, jak włączyć stream o 20:00 czasu polskiego i zobaczyć do przyszykowało studio Digital Extremes dla swoich fanów. A tymczasem obejrzyjcie kolejny, króciutki zwiastun rozszerzenia Plains of Eidolon oraz kilka nowych zdjęć.

 

 

Poprzedni artykułMetalowe twierdze już dostępne na testowym Just Survive
Następny artykułH1Z1 zmienia granaty na Live i wprowadza nowości na PTS