Z pewnością zauważyliście, że wielkimi krokami zbliża się Halloween. Każda gra sieciowa oferuje jakiś tematyczny event, a Funcom poszedł o krok dalej…

Pamiętacie jeszcze horrorowatą grę Hide and Shriek? Jest to tytuł przeznaczony do rozgrywki dla dwóch graczy, których zadaniem jest przestraszenie swojego przeciwnika.

Jest Halloween i adepci sztuk magicznych z liceum w High Springs oraz akademii w Innsmouth planują uczcić odwieczną tradycję: zakraść się pod osłoną nocy do szkół swoich rywali, użyć niewidzialności i wystraszyć się nawzajem na śmierć!

Hide and Shriek to nieskomplikowana gra wieloosobowa gra 1 na 1, w której mecze trwają po 10 minut. Cel gry jest prosty – odkryć w sobie naturę psotnego łobuziaka i wystraszyć przeciwnika na śmierć przed upływem czasu! Jeśli do tej chwili nie zostanie wyłoniony zwycięzca, o wygranej zadecyduje przewaga punktowa. Punkty można zdobywać, strasząc przeciwnika, wciągając go w pułapki lub odprawiając pradawny rytuał.

Jeśli lubicie tego typu produkcje, to z pewnością ucieszy Was informacja o tym, że od dzisiaj gra ta stała darmowa na Steam. Oznacza to, że każdy chętny może w nią zagrać!

I jak Wam się podoba Halloweenowa niespodzianka od studia Funcom? Zagracie?

Poprzedni artykułBless szykuje się do premiery na Steam!
Następny artykułNowy w Miscreated? Czas na szybki kurs!