Po wielu miesiącach niepewności względem zachodniej wersji Bless Online, już wiadomo iż gracze z Europy będą mieć możliwość zagrania w tę produkcję. I nawet nie wiecie jak się cieszę!

Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku dowiedzieliśmy się, że studio NeoWiz oraz Gamigo / Aeria Games zakończyły współpracę i ostatecznie, to sami twórcy wydadzą w przyszłości poprawioną wersję BLESS na Zachodzie. Zamiast jednak ogłaszać kiedy może to nastąpić, ekipa Bless postanowiła poświęcić sporo czasu i przebudować sporo systemów, tak aby produkcja miała szansę zaistnienia.

Projekt „Przebudowa”, bo tak nazwano tę fazę, objęła między innymi ulepszenie progresji postaci poprzez dostępny w grze ekwipunek, modernizację systemu walki, zmiany w umiejętnościach klasowych, stworzenie różnorodności oraz ulepszeniu rozgrywki w przypadku oswajalnych petów i wierzchowców, zmiany w rzemiośle, a także poprawki w interfejsie użytkownika. A to naprawdę tylko niewielka lista tego, co zostało zmienione.

Wygląda na to, że powoli zbliżamy się do końca prac mających na celu ulepszenie rozgrywki w Bless Online, bo karta tej gry pojawiła się dzisiaj na Steam z lakoniczną datą premiery określoną na rok 2018. Oprócz tego studio NeoWiz opublikowało nową, angielskojęzyczna stronę oraz zwiastun.

Witaj w olbrzymim świecie Bless Online, MMORPG klasy AAA od studia Neowiz.

Wybierz stronę w trwającej walce pomiędzy Hieron a Union.

Zwiedzaj lochy, bierz udział w rajdach, oswajaj stworzenia i twórz swojego bohatera, aby był gotowy na epickie bitwy pomiędzy frakcjami.

 

Więcej informacji związanych z Bless Online i ewentualną data premiery dowiemy się najprawdopodobniej już w ten weekend, gdyż studio NeoWiz będzie obecne na rozpoczynającym się dzisiaj TwitchCon.


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554