Po wielu miesiącach niepewności względem zachodniej wersji Bless Online, już wiadomo iż gracze z Europy będą mieć możliwość zagrania w tę produkcję. I nawet nie wiecie jak się cieszę!

Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku dowiedzieliśmy się, że studio NeoWiz oraz Gamigo / Aeria Games zakończyły współpracę i ostatecznie, to sami twórcy wydadzą w przyszłości poprawioną wersję BLESS na Zachodzie. Zamiast jednak ogłaszać kiedy może to nastąpić, ekipa Bless postanowiła poświęcić sporo czasu i przebudować sporo systemów, tak aby produkcja miała szansę zaistnienia.

Projekt „Przebudowa”, bo tak nazwano tę fazę, objęła między innymi ulepszenie progresji postaci poprzez dostępny w grze ekwipunek, modernizację systemu walki, zmiany w umiejętnościach klasowych, stworzenie różnorodności oraz ulepszeniu rozgrywki w przypadku oswajalnych petów i wierzchowców, zmiany w rzemiośle, a także poprawki w interfejsie użytkownika. A to naprawdę tylko niewielka lista tego, co zostało zmienione.

Wygląda na to, że powoli zbliżamy się do końca prac mających na celu ulepszenie rozgrywki w Bless Online, bo karta tej gry pojawiła się dzisiaj na Steam z lakoniczną datą premiery określoną na rok 2018. Oprócz tego studio NeoWiz opublikowało nową, angielskojęzyczna stronę oraz zwiastun.

Witaj w olbrzymim świecie Bless Online, MMORPG klasy AAA od studia Neowiz.

Wybierz stronę w trwającej walce pomiędzy Hieron a Union.

Zwiedzaj lochy, bierz udział w rajdach, oswajaj stworzenia i twórz swojego bohatera, aby był gotowy na epickie bitwy pomiędzy frakcjami.

 

Więcej informacji związanych z Bless Online i ewentualną data premiery dowiemy się najprawdopodobniej już w ten weekend, gdyż studio NeoWiz będzie obecne na rozpoczynającym się dzisiaj TwitchCon.

Poprzedni artykułH1Z1 Invitational startuje już dzisiaj, oglądaj i zdobądź skórki!
Następny artykułWystrasz przeciwnika w darmowej grze od Funcom
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk Balcerek

Zawitam do tego mmorpg. Jacyś chętni?

ghoulas

meh meh meh … 😛 Kolejny Koreanie z Gear based progression z zabójczym RNG i do tego Theme park. Odpuszczam jeszcze pamietam jak to było w ArcheAge a w Bless ma braknąc tego co było dobre w AA czyli sandboxa.

Archax

Hype train!!!

Nsuidara

Osobiście bardziej skupiam się na zachodnich produkcjach jak jakiś powstaje, ale prawdą taką jest ze u nas powstaje mało gier MMO 😛