Czytelnicy BabaGra.pl z pewnością doskonale wiedzą, że od jakiegoś z gracza typowo MMORPG stałam się fanem survivali.

Najpiękniejszym survivalem w jakiego pogrywam, jak i oferującym mnóstwo unikalnych funkcji, jest Miscreated. Dodajcie do tego doborowe towarzystwo, z którym zawsze jest mnóstwo śmiechu i już wiadomo, że tak łatwo nie zrezygnuję z tego tytułu.

Chociaż ostatnia aktualizacja lekko mnie zirytowała, gdyż zniszczyła mój przepiękny domek 🙁

Wracając do samej gry – początki w Miscreated mogą okazać się nieco trudne, szczególnie dla nowych graczy nie do końca doświadczonych w survivalach. I właśnie z myślą o tych graczach, grupa Miscreated Polska organizuje dzisiaj, w piątek o godzinie 18:00, szybki kurs „Miscreated dla początkujących„.

Prowadzić go będzie Piotr – jedna z osób, z którą grywam w ten tytuł, mający na swoim koncie kilka tysięcy przegranych godzin i darzący Miscreated wielką miłością.

Wszyscy chętni chcący posłuchać niesamowitych opowieści o Miscreated – a powiem Wam, że znając Piotra, to będzie ciekawie i nawet gdy nie interesuje jeszcze Was ten tytuł, to z pewnością będzie, proszeni są o dołączenie do kanału Wydarzenia na polskim Discordzie Micreated. Minikurs rozpoczyna się o godzinie 18:00!

Z całego serca polecam!

Poprzedni artykułWystrasz przeciwnika w darmowej grze od Funcom
Następny artykułH1Z1 wraca do korzeni! [AKTUALIZACJA]