Zbliżające się wielkimi krokami kolejne darmowe rozszerzenie do Warframe, radykalnie zmieni rozgrywkę w tej grze. I znamy już przybliżony termin jego premiery!

Na oficjalnym forum gry pojawił się wpis twórców dotyczący Plains of Eidolon, w którym poinformowano, iż to długo oczekiwane rozszerzenie udostępnione zostanie graczom już w przeciągu najbliższych 10 dni!

Kolejny Glassframe – Gara, także dostępny będzie za darmo. Niestety, w związku z pewnymi problemami, wprowadzenie misji związanej z możliwością jej zdobycia, zostanie opóźnione o tydzień. Z racji jednak tego, że Gara jest już gotowa, to przez ten tydzień gracze będą mogli zakupić ją w Markecie.

Oprócz tego twórcy Warframe podzielili się z fanami mapą Plains, czyli nowej otwartej lokacji, którą już niedługo będzie można zwiedzać.

 

Warframe [strona] to kooperacyjna strzelanka w klimacie sci-fi stworzona przez studio Digital Extremes, która zadebiutowała w 2013 roku w modelu Free-to-Play i z roku na rok przyciąga coraz więcej graczy. I wygląda na to, że popularność tej gry wzrośnie jeszcze bardziej. Kolejn, darmowe rozszerzenie do Warframe – Plains of Eidolon, zabierze użytkowników na dużą otwartą mapę. Po raz pierwszy w historii Warframe, gracze będą mogli dowolnie przemierzać pierwszą mapę należącą do kategorii krajobrazów.

To jak – wypróbujecie Plains of Eidolon, czy też Warframe nie jest w kręgu Waszych zainteresowań?

Poprzedni artykułSecret World Legends zapowiada Tokyo: Orochi Tower i Samhain event
Następny artykułFortnite Battle Royale wprowadza zrzuty i mecze Duo
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Janek

o ile będzie dostępna dla niskopoziomowców. Ok. miesiąc temu zainstalowałem warframe i początkowo grało mi się świetnie, ale szybko się okazało że kolejne misje są niemal identyczne (obrona bądź ekterminacja) co mnie zniechęciło.

TomY4nki

No cóż, Kinya przesiadłem się jakiś czas temu z Planetside 2 na Warframe i tak na razie zostało. Więc owszem Plains of Eidolon jest tym na co czekam ze zniecierpliwieniem. Z dotychczasowych danych, gamepaly-ów wygląda to bardzo ciekawie więc to jeszcze mocniej potęguje zainteresowanie i ciekawość. No nic pożyjemy-zobaczymy.

TomY4nki

Janek, z „niemal” to jak z „prawie” w tych „słynnych” reklamach…. . Niby to samo a jednak nie. Owszem tryby rozgrywki się powtarzają i jest ich określona ilość ale za każdym razem masz inne planety, mapy, innych przeciwników i inne ich poziomy. Po za tym możesz zmieniać Frame-y, bronie (boczne, główne, białe itd.) co powoduje że sposób przejścia danej misji będzie zupełnie inny. Nie wiem ile planet odblokowałeś więc nie wiem czy ze wszystkimi trybami się w ogóle spotkałeś. A już tak na marginesie powtarzalność jest elementem nie obcym żadnej grze. Niby nie ma powtarzalności w rozgrywkach Battlefield? Planetside 2? Call of Duty? itd. itd. itd.. Powtarzalność jest wszędzie (nie wspomnę już że nawet w realnym życiu) i nie ma możliwości jej uniknąć a już na pewno nie powinno się jej podawać jako powód do negatywnej oceny gry bo element ten można odnieść do każdej gry (mówię o multi oczywiście), no chyba że masz tylko jeden czy dwa tryby rozgrywek.

Kinya Turbgroszka

Nikt forum nie używał, a utrzymanie kosztowało, więc po prostu zamknęłam. Teraz wszyscy na FB siedzą, a najlepsze jest to jak ludzie (młodzi gracze) do mnie piszą i mówią o „forum”, a tak naprawdę, to mają na myśli grupę na FB 🙁 Miałam nadzieję, że zamknięcie forum zachęci ludzi do większej ilości komentarzy i dyskusji na stronie, ale chyba też się przeliczyłam 🙁

TomY4nki

Kinya, w zupełności Cię rozumiem (tzn problemy). Szczerze mówiąc jakiś czas temu zastanawiałem się ile musisz mieć w sobie pasji i samodyscypliny chcą i mając siłę na prowadzenie tej strony. Co do forum rozumiem powody, nie powiem że nie jest mi przykro z tego powodu bo mimo wszystko często tam wchodziłem szukając informacji lub po prostu poczytać co nowego ludziska napisali ale w pełni rozumiem przyczyny decyzji. Niestety fakt faktem, że należę do tych którzy jak nie mają „mocnego” powodu żeby coś napisać po prostu…. milczą 🙁 takiego mnie już stworzono. Tym bardziej że przeskoczyłem na Warframe a tego u Ciebie było (i jest) niewiele. Eeehhh świat jest niestety taki jaki jest i po wzlotach zawsze są upadki (mam na myśli nastrój, zapał itp). Mam nadzieję, że to tylko jedna z dolnych amplitud i że po niej będzie znów linia szła w górę. Trzymam za to mocno kciuki bo stronę (artykuły) piszesz świetnie i cieszę się że nie idziesz w kierunku „komercyjnym”.