Zbliżające się wielkimi krokami kolejne darmowe rozszerzenie do Warframe, radykalnie zmieni rozgrywkę w tej grze. I znamy już przybliżony termin jego premiery!

Na oficjalnym forum gry pojawił się wpis twórców dotyczący Plains of Eidolon, w którym poinformowano, iż to długo oczekiwane rozszerzenie udostępnione zostanie graczom już w przeciągu najbliższych 10 dni!

Kolejny Glassframe – Gara, także dostępny będzie za darmo. Niestety, w związku z pewnymi problemami, wprowadzenie misji związanej z możliwością jej zdobycia, zostanie opóźnione o tydzień. Z racji jednak tego, że Gara jest już gotowa, to przez ten tydzień gracze będą mogli zakupić ją w Markecie.

Oprócz tego twórcy Warframe podzielili się z fanami mapą Plains, czyli nowej otwartej lokacji, którą już niedługo będzie można zwiedzać.

 

Warframe [strona] to kooperacyjna strzelanka w klimacie sci-fi stworzona przez studio Digital Extremes, która zadebiutowała w 2013 roku w modelu Free-to-Play i z roku na rok przyciąga coraz więcej graczy. I wygląda na to, że popularność tej gry wzrośnie jeszcze bardziej. Kolejn, darmowe rozszerzenie do Warframe – Plains of Eidolon, zabierze użytkowników na dużą otwartą mapę. Po raz pierwszy w historii Warframe, gracze będą mogli dowolnie przemierzać pierwszą mapę należącą do kategorii krajobrazów.

To jak – wypróbujecie Plains of Eidolon, czy też Warframe nie jest w kręgu Waszych zainteresowań?