Dobra wiadomość dla wielbicieli sieciowych rozwałek osadzonych w historycznych klimatach – przez kolejne kilka dni możecie za darmo wypróbować Total War: Arena.

 

Osoby posiadające konto Wargaming i zainteresowane tą produkcją, mogą do 4 grudnia pobrać  ją za darmo i w walce przeciwko innym graczom pokierować jednym z dowódców: Rzymianinem, Barbarzyńcem lub Grekiem.

Warto wspomnieć o tym, że wszystkie użytkownicy, którzy wypróbują w tym czasie Total War: Arena, otrzymają dostęp do trwających zamkniętych beta testów i będą mogli kontynuować swoją walkę. W prezencie dostaną oni także za darmo trzech dowódców premium z wyższego poziomu, dzięki czemu do ich dyspozycji oddane zostaną lepsze jednostki takie jak, rzymską kawalerię, barbarzyńskich mieczników oraz greckich włóczników.

Wargarming Alliance, wydawca tego tytułu, ma nadzieję, że dzięki dużej ilości użytkowników, będą oni mogli porządnie przetestować serwery oraz inne funkcje obecne w grze. W trwających zamkniętych beta testach udostępniono dotychczas graczom 11 historycznych bohaterów oraz 9 map.

Więcej informacji na temat gry znajdziecie na oficjalnej stronie Total War: Arena.

2 KOMENTARZE

  1. Już słyszę głos ze steam’a: „Come to the dark side! We have Total War: Arena” Czy coś w tym stylu…czuję że mocno ucierpią godziny przeznaczone na sen 🙁

Comments are closed.