Jakiś czas temu pisałam o dwóch nowych tytułach, nad którymi pracuje Bohemia Interactive, czeskie studio znane graczom głównie z DayZ – Yland i Project Argo.

Jeden z tych tytułów, pojawi się już 22 czerwca na Steam.

Chodzi tutaj o strzelankę Argo, konwersję popularnej ArmA 3, która to adresowana jest do wielbicieli strzelanek drużynowych. W produkcji tej położono nacisk na szybką akcję i bitwy na mniejszą skalę, bo do walki staną dwie pięcioosobowe drużyny.

Do dyspozycji graczy oddane zostaną trzy tryby zmagań: kontrola sektorów (Link), zdobywanie punktów (Raid) oraz atak i obrona (Clash). Dodatkowo w każdym z tych trybów, gracze będą mieli szansę przejąć zrzut z powietrza, w którym znaleźć będzie można unikalne i pomocne w walce przedmioty, takie jak chociażby dodatkowe odrodzenie, czy też skrócenie czasu rundy.

Zgodnie ze słowami twórców strzelanka Argo będzie całkowicie darmowa, a kolejne elementy wyposażenia odblokowywać się będzie wraz ze zdobywanymi punktami.

Osoby pragnące wesprzeć produkcję będą mogły zakupić za 10 Euro specjalny pakiet, który zawierać będzie 14 animacji, 22 artykuły kosmetyczne, opcję skorzystania z pojazdów w edytorze scenariuszy, a także dostęp do serwerów premium.

Zainteresowani?

 

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.