Mieliście szansę wypróbować Monster Hunter: World w czasie, kiedy przeprowadzano pierwsze beta testy na PlayStation 4? Jeśli nie znaleźliście wtedy czasu, to nie martwcie się, bo już w ten weekend będziecie mieć kolejną szansę.

Kolejna runda beta testów produkcji studia Capcom rozpocznie się już w najbliższy piątek (22 grudnia) o godzinie 18:00 czasu polskiego i potrwa do wtorku (26 grudnia). Tym razem jednak grę wypróbować będą mogli wszyscy chętni, gdyż nie została ona ograniczona do posiadaczy PlayStation Plus.

A tymczasem PlayStation EU opublikowało kolejny zwiastun tej oczekiwanej przez wiele osób gry akcji. Tym razem jednak skupia się on na przedstawieniu Palico, zabawnych, uroczych i niezmiernie odważnych towarzyszy w walce, jakich do dyspozycji otrzymają gracze Monster Hunter: World.

 

Narzędzia służące do personalizacji wyglądu tych kocich towarzyszy wyglądają bardzo ciekawie i wygląda na to, że ciężko będzie wybrać ostateczną jego wersję – przynajmniej jeśli o mnie chodzi, bo nad stworzeniem idealnie wyglądającej postaci potrafię posiedzieć dość długo…

Monster Hunter: World zadebiutuje na konsolach już 28 stycznia, a data premiery na PC podana zostanie w późniejszym czasie.

To jak, wypróbujecie Monster Hunter: World na PS4 w ten weekend, czy macie inne plany?

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

🙁 nie mam PS4 wiec nie lol 😛