Podczas konferencji PlayStation Experience, studio Capcom zaprezentowało nowy zwiastun Monster Hunter: World pokazujący wielki świat, postacie, bestie oraz… pewną ciekawostkę.

Okazuje się, że w grze pojawią się elementy nawiązujący do serii Mega-Man. Otóż gracze będą mogli przebrać Palico, swojego towarzysza wypraw, w ośmiobitowy pancerz! Oprócz tego w Monster Hunter: World posłuchać będzie można klasyczne dźwięki z tej platformówki, które powiązane zostaną z odgłosami konkretnych broni.

Taka lekko dziwaczna promocja, ale dlaczego by nie. Zresztą sami zobaczcie na poniższym materiale filmowym, jak to będzie wyglądać.

Monster Hunter: World zadebiutuje już 26 stycznia na PlayStation 4 oraz Xbox One. Niestety do tej pory nie podano daty premiery tej gry na PC.

Ale jeśli posiadacie PS4 oraz macie opłaconą subskrypcję Playstation Plus, to już teraz możecie wypróbować tę produkcję!

Od wczoraj trwają beta testy tej gry na PS4, które potrwać mają do wtorku, 13 grudnia, do godziny 18:00. Podczas testów gracze będą mogli ukończyć trzy misje, a za ich wykonanie otrzymają nagrody, które do odebrania będą po premierze.

Poprzedni artykułEscape from Tarkov szykuje się do otwartych beta testów
Następny artykułKolejne globalne wydarzenie w The Division – Atak