Strzelanek z kategorii Battle Royale pojawia się obecnie tak wiele, że zaczynam się zastanawiać, kiedy te gry w końcu się znudzą. Pewnie na to potrzeba jeszcze kilku lat. No cóż, tymczasem przedstawiam Wam kolejny tytuł, który może Was zainteresować: Surviv.io.

Pewnie domyślacie się już, że chodzi o grę na przeglądarkę, która dość mocna bazuje na PlayerUnknown’s Battlegrounds, chociaż oczywiście nie jest aż tak dokładna. Różnica jest tylko taka, że nie musimy nic instalować, a na postacie patrzymy z góry.

Do dyspozycji graczy oddana została sporej wielkości mapa wypełniona drzewami oraz budynkami, w których można znaleźć łupy. Oprócz tego uważać trzeba na wybuchające beczki, graczy ukrytych w krzakach oraz rykoszety. Co ciekawe, to pociski mogą zniszczyć prawie wszystko co stanie na ich drodze – oczywiście potrzeba na to trochę czasu i odpowiednia ilość amunicji, ale nawet schowanie się za kamieniem nie jest zbyt bezpieczne.

Ciekawie rozwiązano także lunety – czy też powiększenia w tym przypadku, które w tym nie przybliżają celu, ale dają większe pole widzenia.

Ogólnie to Surviv.io jest zabawną małą gierką, która myślę, że może spodobać się fanom strzelanek typu Battle Royale.

Poprzedni artykułCitadel: Forged with Fire podsumowuje rok 2017, zdradza plany na 2018
Następny artykułThe Division zapowiada kolejne globalne wydarzenie: Zasadzka