Na początku kwietnia studio NantG Mobile zwolniło cała ekipę pracującą przy Z1 Battle Royale, a gra ponowie wróciła do studia Daybreak Games. W zamieszczonym wówczas komunikacie poinformowano społeczność tej produkcji, że twórcy nie mają w planach wyłączać serwerów, ani ponownie zmieniać jej nazwy.

Po kilku tygodniach ciszy, na dzisiejszy wieczór (1 maja, 22:00 CEST) zaplanowano pierwszą aktualizację, która zakończy Sezon 3, usunie tryb Ranked Pro oraz serwery południowo-amerykańskie. W planach jest także naprawienie kilku błędów, takich jak chociażby prawidłową widoczność pancerzy i hełmów na grupowym HUD, czy też poprawa kamery dla 1911 i łuku.

Niestety, kilkanaście dni temu ogłoszono także, że studio Daybreak Games nie będzie w stanie hostować zapowiadanego wcześniej turnieju Showdown. By jednak nie rozczarować nielicznych graczy Z1 Battle Royale, każda osoba która zakwalifikowałaby się do tego wydarzenia, otrzyma odpowiednie nagrody:

  • 10 najlepszych graczy w każdym regionie otrzyma Animated Showdown Logo AR;
  • 75 najlepszych graczy w każdym regionie otrzyma Showdown Logo Tactical Backpack;
  • Wszyscy gracze otrzymają Showdown Logo Motorcycle Helmet, który pierwotnie obiecany został jako nagroda za oglądanie streamów.

Jeśli chodzi o Sezon 4, to jego rozpoczęcie zaplanowane zostało na 14 maja.

Zdjęcie wyróżnione: m0by

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułScum dodaje emotki i bunkry, twórcy zapowiadają nowe mechaniki i lokacje
Następny artykułStrategia Conan Unconquered umożliwi rozgrywkę w kooperacji i oto jak ona wygląda