Studio ZeniMax ogłosiło datę wydania kolejnego rozszerzenia do The Elder Scrolls Online – Dragon Bones oraz darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy tej gry. Gracze z PC i Mac będą mogli zwiedzać nowe lokacje już 12 lutego, podczas gdy gracze z PS4 i Xbox One poczekać będą musieli do 27 lutego.

Dragon Bones to dwie nowe instancje grupowe: Scalecaller Peak oraz Fang Lair,  oraz dwa nowe Battleground dla posiadaczy ESO: Morrowind.

Wraz z rozszerzeniem, do gry wprowadzona zostanie darmowa aktualizacja 17, a wraz z nią kilka ciekawych rozwiązań.

Przechowywanie rzeczy w domach, szczególnie dla osób uwielbiających gromadzić zbyt dużo surowców potrzebnych do wytwarzania przedmiotów. Do gry dodane zostaną nowe skrzynie na 30 i 60 slotów, które można będzie ustawić w domach. A, że Tamriel magią spływa, to nie ma co się dziwić, że rzeczy umieszczone w jednej ze skrzyń w jednym z domów należących do gracza, widoczne będą także i w innych domach.

Studio ZeniMax wprowadza także narzędzia mające pomóc graczom w rozwoju ich postaci: Level UP Advisor oraz Skill Advisor. Pozwolą one użytkownikom podjąć mądrzejsze, bardziej wciągające decyzje dotyczące rozwoju postaci. Dzięki funkcji Level Up, za każdym razem gdy postać osiągnie kolejny poziom, otrzyma ona wskazówki dotyczące rozgrywki oraz przydatne nagrody, takie jak: złoto, materiały rzemieślnicze i konsumpcyjne. A do tego, za zdobycie niektórych kluczowych kamieni milowych, gracze otrzymają wierzchowa oraz Crown Crates. Jeśli chodzi o narzędzie Skill Advisor, to pozwoli on uzyskać więcej informacji na temat umiejętności, zdolności oraz użycia pewnych mechanik.

I na koniec do gry dodany zostanie nowy system Outfit, dzięki któremu gracze będą mogli zmienić wygląd swojego wyposażenia, tak aby odzwierciedlał on wszystkie znane im style. Warto dodać, że system ten będzie działał bez względu na to, czy postacie odziane są w lekki, średni, czy też ciężki pancerz.

ŹRÓDŁOZeniMax
Poprzedni artykułKilkanaście minut rozgrywki z Ashes of Creation
Następny artykułFortnite Ratowanie Świata dodaje przytulne ognisko i menu kontekstowe
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ragno Nero

transmogi 😀 zajebiscie! to co wszystkie pandy lubią najbardziej