Survival Green Hell polskiego studia Creepy Jar, już niedługo dostarczy graczom niezapomniane i zarazem przerażające przeżycia. Studio to założone zostało przez byłych developerów Techlanda, którzy tworzyli takie gry jak Dying Light, czy Dead Island.

Akcja gry osadzona została w niezbadanych częściach lasów amazońskich, gdzie gracze na każdym kroku będą musieli stawić czoła czyhającym tu niebezpieczeństwom. Począwszy od trudnych warunków pogodowych, aż o jego mieszkańców – gracz nie będzie w stanie rozpoznać przyjaciela od wroga dopóki nie będzie za późno.

Po wydaniu gry we wczesnym dostępie, jej użytkownicy będą mogli zwiedzać połowę ostatecznej mapy, spotkać kilka niebezpiecznych i wrogich stworzeń, a także nauczyć się o dbanie o ciało lecząc infekcje, rany i zwalczając pasożyty. Ponadto otrzymają dostęp do trybu fabularnego z samouczkiem z pełnym wsparciem głosowym.

Kolejne aktualizacje dodać mają wrogie plemiona, nowe animacje śmierci, nurkowanie i wędkarstwo, a nawet wsparcie dla większej ilości języków.

Green Hell kłaść ma duży nacisk na realizm zarówno w wyglądzie świata, jak i w rozgrywce. Wszystko co gracz będzie mógł stworzyć lub zbudować, będzie niezbędne do przetrwania, a aspekt ten skonsultowano z odpowiednimi ekspertami.

Amazonia nie jest typowym lasem, a zgodnie ze słowami twórców „zagrożenia pełzają dosłownie wszędzie„.

Ten psychologiczny symulator przeznaczony dla jednej osoby, trafi na Steam Early Access już 29 sierpnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here