Kilka tygodni po premierze odświeżonej wersji Defiance 2050, studio Trion Worlds ujawniła plan rozwoju dla tej gry i trzeba powiedzieć, że zapowiedzi wyglądają interesująco.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy do Defiance 2050 dodane zostaną trzy nowe klasy. Podczas gdy osoby, które zakupiły pakiety fundatora mają już dostęp do Demolitionist, to już niedługo udostępniony on zostanie wszystkim graczom. Niedługo później pojawić się ma dość wymagająca klasa Crusader, a zimą dodany zostanie Inżynier dający graczom możliwość rozstawiania wieżyczek.

W tym samym momencie co Crusader, do gry dodana zostanie nowa zawartość: nowi wrogowie, nowe misje i kontrakty, a także fabuła. Wszystko to będzie stopniowo dodawane (co miesiąc) odkrywając kolejne elementy układanki z ostateczną rozgrywką zaplanowaną na początek przyszłego roku.

Ponadto twórcy Defiance 2050 jeszcze tej jesieni mają zamiar dodać zupełnie nowy system dostosowywania postaci, który wykorzystywać będzie unikalne technologii, w sposób jaki jeszcze gracze nie widzieli. Ten nowy system ma zmienić sposób rozgrywki zwiększając umiejętności postaci, co pozwoli im stanąć do walki z nowym zagrożeniem.

Od momentu premiery w Defiance 2050 zagrało już ponad milion osób, co z pewnością robi wrażenie, ale nie oznacza iż są to aktywni użytkownicy. Ale mimo, że gra ta ma problemy ze stabilnością i wydajnością, które to problemy są priorytetem dla Trion Worlds, to i tak mi to nie przeszkadza i ponownie świetnie się w niej bawię.

A Wy zagraliście już w Defiance 2050? Jeśli tak, to powiedzcie co sądzicie o tej odświeżonej wersji MMORPGa.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułBeta testy Fallout 76 dopiero w październiku
Następny artykułAmazoński survival Green Hell szykuje się do debiutu na Steam