Lipcowa aktualizacja koreańskiej wersji ArcheAge, która to zapowiedziana została na 5 lipca, dodać ma nowy region, ulepszony sprzęt Hiram, kolejne poziomy Ancestral i wiele innych rzeczy.

Góry Hiram położone będą na kontynencie Auroria i graniczą z magicznym Ogrodem, gdzie narodziło się życie. Lipcowa aktualizacja doda do gry tylko część tego regionu wypełnionego zarówno stworzeniami neutralnymi, jak i Skażonymi, z których to można będzie zdobyć ekwipunek Hiram. Jednakże przeciwnicy znajdujący się w tym miejscu są znacznie mocniejsi i mogą osiągać poziom Ancestral nawet 34.

Z racji tego, iż Góry Hiram znajdują się aż tak blisko Ogrodu, to region ten wypełniony został specjalną energią, która stworzyła unikalne minerały. Gracze będą ich potrzebować do stworzenia broni oraz pancerzy.

Dodany wraz z tą aktualizacją ekwipunek Hiram, będzie można ulepszyć na poziom epicki i ma być lepszy od mitycznego Ayanad.

Ponadto XL Games ulepszył system temperingu, dodaje możliwość ulepszania elementów ekwipunku otrzymywanych z zabitych bossów światowych oraz balansuje wszystkie inne podstawowe zestawy. Prócz tego twórcy gry obiecują zmiany w systemie handlu, specjalną torbę do przechowywania petów oraz ulepszony system wyszukiwania osób do wspólnej gry.

Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy zmiany te trafią do angielskojęzycznej wersji ArcheAge wydawanej przez Trion.

ŹRÓDŁOXL Games
Poprzedni artykułConanowej fascynacji ciąg dalszy
Następny artykułBless Online dodaje nową zawartość, oszuści dominują w PvP
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

Fotka w tle przypomina mi trochę mapkę „Jungle” z gry Shaiya Online. Poza tym Aurorię czeka niezła przebudowa jeśli dalej się trzymają starych planów. Dla przypomnienia stara galeria z końca 2016 roku: https://imgur.com/a/HcGRi