Kolejna gra z gatunku Battle Royale zadebiutuje już niedługo na Steam Early AccessFractured Lands, tworzone przez studio Unbroken założone przez weteranów branży gier, którzy uprzednio pracowali nad takimi tytułami jak Battlefield, czy Call of Duty.

Akcja Fractured Lands toczy się w postapokaliptycznym świecie, gdzie najlepszą bronią i ochroną jednocześnie, będą pojazdy. Będzie je można nie tylko ulepszać, ale i wykorzystywać jako schowek na znalezione przedmioty. By jednak można było z niego korzystać przez dłuższy czas, gracze będą musieli znaleźć paliwo.

Podobnie jak i w przypadku innych gier z gatunku Battle Royale, także i tutaj zwycięzca może być tylko jeden…

Jeśli chcielibyście przetestować ten tytuł, to macie ostatnią szansę.

Ostatnia faza testów zaplanowana została na dzisiaj i rozpocznie się o godzinie 18:00 (koniec o 22:00). Mam dla Was kilka kluczy, więc napiszcie poniżej komentarz (na stronie), a ja pierwszym 10 osobom wyślę klucze na maila podanego przez nich w Disqus.

HUSTON, mamy problem. Wcześniej mogłam wysyłać klucze na maila w Disqus, ale po RODO są one zakropkowane 🙂 Będę musiała jednak podać Wam je przez PW na FB. Wyślijcie mi wiadomość na FB podając nick z komentarza poniżej (jesli takowego użyliście).

12 KOMENTARZE

Comments are closed.