Masa wielbicieli Fortnite Battle Royale zebrała się wczoraj o 19:30 w grze, by na własne oczy zobaczyć jedyne i niepowtarzalne wydarzenie: start rakiety z siedziby złoczyńców.

Efekt był naprawdę epicki! Po starcie od rakiety odpadł silnik, który uderzył w pole na Akrach Anarchii. Następnie rakieta skierowała się w kierunku Wykrzywionych Wież i chwilę przed tym jak w nie uderzyła, przeniosła się najprawdopodobniej do innego wymiaru, po to by moment później pojawić się nad Mokrymi Moczarami. Jeszcze dwa razy rakieta znikała w tajemniczych portalach, po to by ostatecznie uderzyć w burzę, pozostawiając po sobie olbrzymią szczelinę na niebie.

Co to wszystko znaczy?

Zbliżamy się do końca Sezonu 4 w Fortnite Battle Royale, a to oznacza iż Epic Games powoli zaczyna ujawniać tematykę kolejnego. Jak zwykle pojawiło się wiele spekulacji i tajemniczych przecieków. Część z nich mówi o tym iż cofniemy się w czasie do starożytnych cywilizacji, a jeszcze inne o tym iż rakieta ostatecznie uderzy w obecną mapę, zmieniając ją w postapokaliptyczne pustkowie. A może po prostu gracze udadzą się na inną planetę lub też obecną mapę odwiedzą kosmici?

Wszystko wyjaśni się już 12 lipca, a tymczasem obejrzyjcie kilka kapitalnych filmików z tego wydarzenia stworzonych przez graczy Fortnite Battle Royale.

A jeśli byliście jego światkiem, to w naszej grupie Fortnite Battle Royale Polska trwa konkurs na najładniejsze zdjęcie i zwycięzca zgarnie oficjalną koszulkę Fortnite.

I just made an EPIC cinematic of the rocket launch, what do you think? from FortNiteBR

Spent my whole evening editing this cinematic of the rocket launch for someone to upload a better one just before me 🙁 from FortNiteBR

Szukacie osób do wspólnej gry? Dołączcie do Discorda Battle Royale Polska!

Pamiętajcie, że aby widzieć kanały należy wybrać grę klikając na ikonkę Fortnite na kanale #wybierz-gry.