Masa wielbicieli Fortnite Battle Royale zebrała się wczoraj o 19:30 w grze, by na własne oczy zobaczyć jedyne i niepowtarzalne wydarzenie: start rakiety z siedziby złoczyńców.

Efekt był naprawdę epicki! Po starcie od rakiety odpadł silnik, który uderzył w pole na Akrach Anarchii. Następnie rakieta skierowała się w kierunku Wykrzywionych Wież i chwilę przed tym jak w nie uderzyła, przeniosła się najprawdopodobniej do innego wymiaru, po to by moment później pojawić się nad Mokrymi Moczarami. Jeszcze dwa razy rakieta znikała w tajemniczych portalach, po to by ostatecznie uderzyć w burzę, pozostawiając po sobie olbrzymią szczelinę na niebie.

Co to wszystko znaczy?

Zbliżamy się do końca Sezonu 4 w Fortnite Battle Royale, a to oznacza iż Epic Games powoli zaczyna ujawniać tematykę kolejnego. Jak zwykle pojawiło się wiele spekulacji i tajemniczych przecieków. Część z nich mówi o tym iż cofniemy się w czasie do starożytnych cywilizacji, a jeszcze inne o tym iż rakieta ostatecznie uderzy w obecną mapę, zmieniając ją w postapokaliptyczne pustkowie. A może po prostu gracze udadzą się na inną planetę lub też obecną mapę odwiedzą kosmici?

Wszystko wyjaśni się już 12 lipca, a tymczasem obejrzyjcie kilka kapitalnych filmików z tego wydarzenia stworzonych przez graczy Fortnite Battle Royale.

A jeśli byliście jego światkiem, to w naszej grupie Fortnite Battle Royale Polska trwa konkurs na najładniejsze zdjęcie i zwycięzca zgarnie oficjalną koszulkę Fortnite.

I just made an EPIC cinematic of the rocket launch, what do you think? from FortNiteBR

Spent my whole evening editing this cinematic of the rocket launch for someone to upload a better one just before me 🙁 from FortNiteBR

Szukacie osób do wspólnej gry? Dołączcie do Discorda Battle Royale Polska!

Pamiętajcie, że aby widzieć kanały należy wybrać grę klikając na ikonkę Fortnite na kanale #wybierz-gry.

Poprzedni artykułFractured Lands szykuje się do debiutu na Steam Early Access
Następny artykułConanowej fascynacji ciąg dalszy
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Drake84pl

Wyglądało to bardzo fajnie, jak rakieta wystartowała i leciała prosto w górę przez dłuższy czas to myślałem że „już po wszystkim że poleci gdzieś w kosmos i dowiemy się co się z nią stało dopiero z początkiem następnego sezonu”, a tu nagle skręciła w kierunku mapy włączyła jakieś lasery namierzające i wycelowała w titled, to sobie myślę, „walnie tam i coś się zmieni” a tu kolejna zmyłka, nagle rakieta skacze w jakąś wyrwę „wow to było fajne” i pojawia się kolejna wyrwa i rakieta z niej wylatuje i wlatuje w kolejną „o kurde, co się dzieje” no i kulminacja, uderza w nieboskłon i pojawia się wielka wyrwa „no, to było mega”.

Wiele obejrzanych filmów Sci-Fi nauczyło mnie jednego, że to wygląda jak wyrwa w czasoprzestrzeni, więc obstawiam podróże w czasie – różne części mapy zmienią się w różne epoki i będą skiny z np. starożytnego Egiptu, piraci, rewolwerowcy z dzikiego zachodu itp., ewentualnie wizyta obcych istot z innego wymiaru, ale już mieliśmy w tym sezonie skiny astronautów i obcego z rybą zamiast głowy, więc to jest raczej mniej prawdopodobne.