Wygląda na to, że po długich miesiącach milczenia na temat New World, Amazon Game Studio jest w końcu gotowe i zaczyna powoli budować hype na tę grę.

Pierwsze ujawnione informacje zapowiadają nam ciekawy tytuł: wielki otwarty świat, MMORPG, sandbox, alternatywna rzeczywistość. W grze przeplatać się będą elementy historyczne oraz fantastyczne, a to wszystko wśród krwawych walk o terytoria i przetrwanie.

No i oczywiście mamy PvP z „full loot”, co oznacza utratę wszystkich przedmiotów na postaci w momencie jej śmierci. Ta opcja akurat totalnie mnie nie przekonuje, a wręcz odrzuca. Mam jednak nadzieję, że devsi to złagodzą lub może udostępnią serwery PvE.

Już jutro rusza PAX West, więc jest wielce prawdopodobne, że twórcy zdradzą nieco więcej szczegółów związanych z tą produkcją. I podczas gdy wiele osób czeka z niecierpliwością na ogłoszenie daty rozpoczęcia alpha testów, to Amazon Games Studio zamieściło dwa króciutkie tajemnicze filmiki, które tak naprawdę nic nowego chyba nam nie pokazują…

Na pierwszym widać trawę poruszającą się pod wpływem powiewu wiatru, a na drugim prymitywną osadę nocą.

Wszystko co wiemy w tej chwili o New World

A Was zainteresował New World, czy czekacie na więcej informacji?

Poprzedni artykułStudio Novaquark pokazuje ogrom świata w Dual Universe
Następny artykułH1Z1 na PS4 wprowadza zmiany w rozgrywce i dodaje skrzynkę Guardian