Gdy słońce znika za horyzontem, nad Auraxis nadciąga złowieszcza ciemność. Przerażające jęki wydobywające się z ziemi wydają się ostrzegać przed nadciągającym niebezpieczeństwem… Kosmiczne dynie powróciły!

Wydarzenie Nanite of the Living Dead powraca do PlanetSide 2, a wraz z nim nową dyrektywa i przedmioty do odblokowania.

Serwery wyłączone zostaną dzisiaj, czwartek 11 października, o godzinie 15:00 czasu polskiego na 3 godziny, po czym dzielni żołnierze Auraxis, będą mogli stawić czoła nowemu zagrożeniu.

NANITE OF THE LIVING DEAD

Dyrektywa na Halloween

Nagrody:

  • Tier 1 – 75 pestek dyni;
  • Tier 2 – 100 pestek dyni, Ectoblaster;
  • Tier 3 – 200 pestek dyni, baner;
  • Tier 4 – 400 pestek dyni, LB00 Python AP.

Za pestki dyni można kupić specjalne artykuły kosmetyczne w Depot, a zarabia je się uczestnicząc w eventach, alertach lub tez niszcząc napotkane dynie.

Ectoblaster – ta broń boczna zadaje obrażenie obszarowe i ma duży magazynek na upiorne pociski.

Baner:

LB00 Python AP – Pierwsza broń do Lightninga w kolorystyce halloweenowej.Hallowed Hunter Ribbon

W trakcie wydarzenie gracze mogą zdobyć specjalne baretki za zabicie przeciwników używając do tego Halloweenowej broni.

Dyniowe pody

Wszystkie pody zmienione zostały na luksusowe dynie.

Ichabond Crown

Wszyscy gracze otrzymują specjalną maskę związaną z wydarzeniem – Ichabond Crown, która założona zapewnia dodatkowe 10% doświadczenia podczas noszenia i pozwala na wykonywanie dyrektyw, które jej wymagają.

META

Powietrzne Anomalie

Od teraz, kiedy pojawia sie Anomalia, tworzy ona Mission Objective wskazujący do niej drogę dla graczy i automatycznie zablokuje przypisywanie nowych celów. Po zakończeniu wydarzenia gracze otrzymają informacje o zabezpieczeniu kontynentu, a dodatkowo samoloty powinny być teraz odpowiednie tańsze w trakcie tego wydarzenia.

Unstable Meltdown

Dodano nowy alert kontynentalny w przypadku, gdy populacja na nim wynosi mniej jak 150 osób i frakcja kontrolować będzie jego terytorium w 41%. Nowy alert potrwa 45 minut na pomniejszonym terytorium, co pomoże w rotacji kontynentów poza godzinami szczytu.

Nagrody są takie same jak w przypadku Meldown Alert, ale dodatkowo twórcy dodali do obu alertów nową broń – NS-AM8 Shortbow, który jest wariantem NS-AM7 Archer, tyle że na bliski zasięg i z mniejszym magazynkiem. By mieć szansę otrzymać nową broń, gracze muszą posiadać Archer lub jakiś jego wariant, wygrać alert i mieć co najmniej 90% w nim udział.

Ponadto ekipa PlanetSide 2 wprowadziła także kilka znaczących zmian w niektórych procesach wewnętrznych, co może pomóc w ogólnej wydajności i problemach z siecią.  Prócz tego wprowadzono kilka zmian w interfejsie gracza, liderzy plutonów po raz kolejny otrzymali dostęp do kanału liderów.

Do Depot dodano nowe bronie: LA7 Buzzard (NC Flash), V30-F Starfall (VS Flash) oraz M4-F Pillager (TR Flash), a do tego delikatnie znerfowano Wraith Cloak dla Flasha. Jeśli chodzi o piechotę to poprawiono działanie implantu Critical Chain oraz niektórych modyfikacji do broni.

A graczy VS z pewnością ucieszą nowe pancerze stworzone przez Fuzzbuket, które dodano do Depot.

Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona tym Halloweenowym wydarzeniem. Widać, że w tym roku ekipa PlanetSide 2 naprawdę się postarała.

PRZEZUziriel
ŹRÓDŁONotki aktualizacyjne
Poprzedni artykułDLC Dzikie Rubieże do Conan Exiles już dostępne!
Następny artykułPierwszy oficjalny materiał filmowy w New World!
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Otori

Wreszcie jakaś ciekawa broń na Flasha dla TR. Ale czuje, ze VS znów dostało przeciętą broń 2 takie flashe i nie ma czołgu

Nukemski

Ja ich pozabijam za te LAGI!!!1111one
Pingi po 800!!!
Kogoś tam popierdoliło??

Marcin Rozciecha

To te same bronie, które można było zdobyć podczas eventu letniego. Tyle, że po zmianach.

Marcin Rozciecha

W tym roku najważniejszą informacją jest to, że można kupić klaksony za nasionka. Jedyny problem – za sztukę zapłacić należy 3,5 k nasion.

I chyba Planetside nie tak bardzo martwy, skoro dodali nowy serwer 😛

Nukemski

Poprawki zrobili….
W swoją pizdę możesz sobie Wrel te poprawki wsadzić.
Lagi są dalej!