Kilka dni temu ekipa New World zaprezentowała fanom zdjęcia mapy, która udostępniona została uczestnikom pierwszych alpha testów, a także kilka zdjęć z tamtego regionu. Na opublikowanym dzisiaj materiale filmowym, ten sam region możemy zobaczyć z perspektywy biegnącej postaci.

Alpha testy New World, MMORPG łączącego w sobie elementy sandboksowe i survivalowe, trwają już od kilku tygodni, ale po raz pierwszy możemy obejrzeć  oficjalny materiał filmowy prezentujący rozgrywkę. Z racji tego iż są to alpha testy, to warto pamiętać, iż film ten nie musi odzwierciedlać ostatecznego wyglądu gry.

Niestety, filmik jest bardzo krótki i pokazuje jedynie postać biegnącą przez kilka bogatych w surowce środowisk w regionie Windsward.

W New World to gracze mają decydować w jaki sposób chcą grać, czym chcą się zajmować i z kim współpracować lub walczyć. Ten ewoluujący sie świat zmieniac sie będzie wraz z porami roku, pogodą, a także porą dnia.

Amazon Game Studio zapowiedziało, że New World będzie bardzo mocno zintegrowany z Twitch.tv, oferując bogate funkcje społecznościowe, specjalne wydarzenia, osiągnięcia oraz nagrody.

Poprzedni artykułPlanetSide 2: Kosmiczne dynie powróciły na Auraxis!
Następny artykułElder Scrolls Online rozdaje darmowego wierzchowca Nascent Indrik
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

Ja zawsze kibicuję nowym MMO, ale kredytu zaufania nie daję. Pożyjemy, zobaczymy – jeżeli pomyśłnie przejdzie weryfikację rynku – chętnie dołączę.