Gracze Black Desert Online od dawna prosili o dodanie do gry męskiego odpowiednika łuczniczki (Ranger) i w końcu ich prośby zostaną spełnione. Twórcy gry zaprezentowali zwiastun nowej klasy oraz podali datę premiery.

Główną bronią Archera będzie kusza, ale do tego posiadać on będzie szereg umiejętności magicznych, które pomogą mu w walce rozpraszając uwagę przeciwników i siejąc spustoszenie atakami z dystansu. To co jednak wyróżniać będzie tę klasę od pozostałych, to możliwość używania broni Awakening od poziomu 1 – Great Bow (łuk), chociaż jego prawdziwa potęga ujawni się dopiero na poziomie 56, po ukończeniu specjalnej linii questów.

Archer udostępniony zostanie globalnie wszystkim graczom Black Desert Online już 12 grudnia, a od 5 grudnia będzie można zacząć ją tworzyć w kreatorze postaci.

Wprowadzenie kolejnej klasy do gry uczczone zostanie globalnie specjalnym wydarzeniem Open Archer Event.

Już od 12 grudnia uruchomiony zostanie 100% EXP event, który potrwa cały miesiąc!

Dodatkowo osoby, grające Archerem, będą mogły podzielić się punktami doświadczenia z inną wybraną postacią znajdującą się na tym samym koncie!

Oznacza to, że wybierając postać (tylko jedną), która ma dzielić punkty EXP, część punktów doświadczenia uzyskiwanych podczas gry Archerem, przekazywana będzie na wybraną postać. Efekt ten działać będzie tak długo, dopóki wybrana postać nie osiągnie poziomu 60.

Prócz tego, wszystkie osoby grające obecnie w Black Desert Online, otrzymają w podziękowaniu lokaja '[Transaction Butler] Ethan’.

I co myślicie o nowej klasie i nadciągających wydarzeniach?

Poprzedni artykułProject Gorgon dodaje teleportację materiałów i darmowe demo
Następny artykułDead Matter opóźnia wczesny dostęp, pokazuje multum nowości
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

Bardzo mnie ucieszyło, że z tej okazji dają kupon na dodatkowy slot postaci za 1 LP (normalnie jest to 5000 LP). Tak więc przyjąłem ten kupon z radością i czekam na możliwość podlevelowania tej nowej klasy.