Pamiętacie jeszcze o zabawnym Project Gorgon, gdzie prócz możliwości rozgrywki krową i innymi zwierzętami, można levelować własną śmierć, czy też nauczyć się także tak pożytecznych umiejętności  jak „Powiedz mi coś o swojej matce”?

Jeśli jakimś cudem zapomnieliście o tej zabawnej gierce, to mam nadzieję iż dzisiejszy post odświeży Wam pamięć.

Najnowsza aktualizacja tej gry wprowadziła możliwość teleportowania ze skrytki składników potrzebnych do tworzonych przepisów, ulepszyła funkcje automatycznego powtarzania wytwarzanych przepisów, a także znacznie ulepszyła interfejs ekwipunku i handlarzy NPC.

To co jednak najważniejsze, to dostęp do darmowego demo, które można ściągnąć ze Steam. Project Gorgon jest MMORPG zainspirowanym klasycznymi tytułami takimi jak EverQuest, a do tego tworzonym przez dwuosobowe studio, więc nie ma co się dziwić, że jego cena w dzisiejszych czasach może wydawać się nieco duża. Jednak jeśli chcielibyście wypróbować ten tytuł za darmo, to teraz możecie.

I o ile nie wprowadzono restrykcji dotyczących odwiedzanych stref, czy też czasu grania, to jednak korzystając z demo, trzeba liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Gracze nie mogą na przykład dołączyć do gildii, handlować z innymi użytkownikami, wysyłać i otrzymywać pieniędzy, grać na instrumentach, słuchać i recytować poezję, czy też doić innych graczy (tak, wiem jak to brzmi, ale pozyskiwanie mleka od innych graczy jest zabronione).

Lista rzeczy, które można robić jest równie długa. Można się na przykład dobrze bawić, wybuchać śmiechem czytając opisy kolejnych umiejętności, rozmawiać na czacie Demo, dodawać znajomych do listy, dołączać do grup i korzystać z magazynu.

Więc jeśli szukacie ciekawego MMORPG i nie zraża Was nieco archaiczna grafika, to serdecznie polecam byście wypróbowali demo Project Gorgon. Twórcy tej gry mają naprawdę niesamowite i unikalne pomysły.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułIslands of Nyne wprowadza ulepszanie broni i gadżety plazmowe, rusza z darmowym weekendem
Następny artykułBlack Desert Online Fiesta: Archer i okolicznościowe eventy