Stduio Battlestate Games wprowadziło kilka dni temu kolejną aktualizację do swojej wieloosobowej strzelanki sieciowej Escape from Tarkov, a także opublikowało związany z nią zwiastun.

Fani tej produkcji mogą od kilku dni grać na powiększonej mapie Customs, a prócz tego otrzymali dostęp do zupełnie nowej mapy: TerraGroup Labs. Ten tajny podziemny kompleks laboratoryjny położony jest pod centrum Tarkova i było wykorzystywane do studiowania, badania i przeprowadzania eksperymentów w dziedzinach chemii, fizyki, biologii, a także innych zaawansowanych technologii.

Laboratorium jest lokacją zamkniętą i gracze otrzymali tutaj dostęp do nowej mechaniki ucieczki, która pozwala na otwarcie wyjść tylko w odpowiednich okolicznościach. Gracze mogą odblokować wyjścia dyskretnie, redukując szansę na wykrycie przez znajdujących się na tym terenie przeciwników, lub też głośno, uruchamiając alarmy i przyciągając Raidersów.

Prócz tego aktualizacja 0.11 dodała także nowego bossa na mapie Interchange – Killa, nowe misje u handlarzy, szybka funkcje przeszukiwania ciał oraz możliwość wielokrotnego użycia niektórych medykamentów. Użytkownicy Escape from Tarkov znajdą także nowe bronie i dodatki, wliczając w to broń białą w postaci saperki i meczety, a także nowy ekwipunek w postaci plecaków, kamizelek taktycznych, nakryć głowy, pancerzy i innych rzeczy.

Ponadto twórcy Escape of Tarkov zapraszają fanów do wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu, które ma zachęcić do zakupy gry.

Część osób zarejestrowanych na oficjalnej stronie, które jeszcze nie miały szansy zagrać w tę strzelankę, uzyskają specjalny 14-dniowy dostęp do gry i możliwość zakupienia jednego z pakietów w cenie obniżonej o 25%.

Gracze, którzy w ostatnim roku zakupili którykolwiek z pakietów dostępu do Escape from Tarkov, otrzymają jeden 14-dniowy klucz dostępu dla znajomego, a Ci którzy zakupili grę przed 28 grudnia 2017 roku dwa klucze. Prócz tego osoby, które zakupiły pakiet fundatora przed 27 lipca 2017 roku otrzymają także kod promocyjny na standardową wersję gry.

Poprzedni artykułPoświąteczny Fallout 76: odkrywamy sekrety Zakonu Tajemnic
Następny artykułScum dodaje fortyfikacje, śnieg i… ocieplacze na Wacki