Hardcorowy survival Scum otrzymał jeszcze przed świętami ciekawą aktualizację, która dodała fortyfikacje, sanki, emotki, a także wiele poprawek i ulepszenie oprogramowania wyłapującego oszustów.

Zimowo-świąteczna aktualizacja wprowadziła między innymi pierwszą wersje systemu fortyfikacji, który to pozwala graczom na zajęcie upatrzonego przez siebie domostwa. Wystarczy zbliżyć się do drzwi takiej wymarzonej chatki, by uzyskać możliwość zakupienia za punkty chwały i założenia zamków.

Dla bezpieczeństwa – i utrudnienia życia potencjalnym włamywaczom, można założyć nawet trzy takowe ustrojstwa na jednej parze drzwi. Dodatkowo dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa można także zabarykadować okna, tak by przeciwnicy nie mogli wykorzystać ich do wskoczenia do domu.

Ponadto wyspa cała pokryła się śniegiem, a do tego można toczyć walki na śnieżki, zjeżdżać na sankach, tworzyć bałwany i obdarowywać innych graczy prezentami. W sam raz na ten okres wypełniony miłością, twórcy dodali także nową emotkę serca.

Jednakże nagroda za najdziwniejszą nowość, jaka została dodana do Scum, wędruje do… ocieplaczy na Wacki. Ten ze słoniem zarezerwowany został dla posiadaczy pakietu Supportera.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułEscape from Tarkov dodaje Laboratorium, uruchamia specjalne wydarzenie noworoczne
Następny artykułProject BBQ to nowa gra od twórców Dungeon Fighter Online